Syndrom vyhoření a úzkosti

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím, stále váhám s návštěvou odborníka, ale jsem denodenně ve stresu a nevím, jak z něho ven...zabýváte se i úzkostmi, problémy s komunikací a syndromem vyhoření?
Děkuji
Dobrý den, tato témata se dají psychoterapií většinou řešit poměrně úspěšně. I když samozřejmě zásadní část úspěchu je Vaše motivace se v životě cítit lépe. Věřím, že by mělo smysl se setkat osobně a situaci prohovořit konkrétněji. Pak si budeme moc říci, co by naše spolupráce obnášela (rozsah, obsah) a jestli hledat pomoc i někde jinde.
Jsem Vám k dispozici. držte se.