Syndrom vyhoření a úzkosti

Dobrý den, prosím, stále váhám s návštěvou odborníka, ale jsem denodenně ve stresu a nevím, jak z něho ven...zabýváte se i úzkostmi, problémy s komunikací a syndromem vyhoření?
Děkuji
Dobrý den, tato témata se dají psychoterapií většinou řešit poměrně úspěšně. I když samozřejmě zásadní část úspěchu je Vaše motivace se v životě cítit lépe. Věřím, že by mělo smysl se setkat osobně a situaci prohovořit konkrétněji. Pak si budeme moc říci, co by naše spolupráce obnášela (rozsah, obsah) a jestli hledat pomoc i někde jinde.
Jsem Vám k dispozici. držte se.

ano, všemi těmito tématy se zabývám. Návštěva odborníka je v tomto případě rozhodně správné rozhodnutí. Můžete se objednat přes online kalendář nebo telefonicky (číslo je uvedeno v mém profilu).
S pozravem
Pavla Doláková
Zdravím Vás, úzkosti, problémy s komunikací a syndrom vyhoření může mít velmi úzkou souvislost. Každý, kdo je dlouhodobě vystaven tlaku a stresu nakonec na svém těle začne pociťovat symptomy - bolesti hlavy, smutné, mlčenlivé nálady, slabé dýchání, skleslost, nebo naopak nemožnost odpočinku, či silné únavy, může se objevovat pocit, že "nemohu mít z ničeho radost" atp. Velmi doporučuji na nic nečekat a co nejdříve vyhledat psychoterapeuta. Můžete zkusit institut Biosyntézy, tam jsou fajn terapeuti, nebo Centrum Alivio, pokud jste z Prahy