Silné ozvěny v levém uchu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
potíže tvají týden:
V levém uchu cítím precitlivost na zvuk.
Když je nějaký zvuk hodne hlasitý, ostrý nebo průrazný v levém uchu pocituji jen silnou rezonanci tak jakoby ušní bubínek nedokázal odevzdat zvuk.
Zarezonuje to do jakoby silnýho chrapčení.
Když zvuk neni tak silný tak všechno slyším opakovane v levém uchu, silné ozvěny, snad jakoby tam zvuk dorazil s opoždením.
Hlavu cítím jakoby byl v svěráku, jakobych měl v hlave nějaký špatný tlak.
Začalo i pulzujúci bolest z levého ucha, jakoby brnení až k levému oku...
Jakoby celá levá strana hlavy by byla špatná.
Když je zcela ticho tak slyším silné šumění v levém uchu, a v hlavě jakoby pískání.
Jsem na Neurologii kde mi dělali CT mozgu, magnetickou rezonanci, vyšetřili na ORL, nasadili kortikosteroidy a další léky z ORL.
Ale v podstate nikdo nezistil co mi je.
JSem zoufalý, prosím poradte mi.
Teď mne přepustí s tím, že nevedí co mi je...?
Z těch ozven v levém uchu jsem vyřízený.
Když třeba v jídelni bouchne se židli, nebo se hlasite vedle mne zasměje tak mám pocit, že mi to roztrhne ušní bubínek a rozerve hlavu na levé strane.

PS: Nekde sem četl, že by to mohlo bejt poškození řasenek v eustachově trubici, nebo poškození trubici jako takou...

Ja ale byl na ORL vyšetření 2 x....a prej krom mírné nedoslíchavosti na levém uchu nic tam neni.
Vážený pane,
pokud byla na CT a magnetické rezonanci vyloučena centrální příčina , je potíž v levém vnitřním uchu, záleží na typu křivky audiogramu. Objednejte se prosím do mé ordinace telefonicky a já Vás kompletně vyšetřím
S pozdravem a přáním hezkého dne MUDr. P. Ovísek