Problém se zuby

2 Počet odpovědí:
Pane doktore,od té doby, kdy odešla moje skvělá zubní lékařka do důchodu,mám neuvěřitelnou smůlu.Kvůli laxnímu přístupu jednoho lékaře jsem přišla o stoličku. Přešla jsem k jinému lékaři, který mi otevřel 2 zuby a při čištění kanálků mi zanesl infekci, a i když mi je, podotýkám ručně, čistil opakovaně, zkusila jsem si 4 měsíce hrozných bolestí. Teprve po intervenci Stomatologické komory mi kanálky vyplnil "zázračnou látkou",ale i poté mě zuby bolely ještě 8 měsíců a do ted nejsou v pořádku. Nyní u jiného lékaře ...mi ošetřoval kaz na krčku, už je to měsíc a krček mě na studené pití nepředstavitelne bolí. Prosím Vás, ptám se, mohu jít k jinému lékaři krček si nechat opravit a kdy nejdříve, když v tohoto lékaře jsem opet ztratila důveru? Už nevím kudy kam a jsem opravdu zoufalá.
Dobrý den, změnit lékaře můžete po 3 měsících od poslední návštěvy předešlého zubního lékaře.