Proběhlo první rande. Dle mého dojmu úspěšně. Ještě ten večer opět napsal a několik dní poté také3dny/. Nyní se již 3 dny neozval ani na sms žádná odezva. Je to na začátku normální chování? Děkuji. Tereza
Eliška Nehybková
Eliška Nehybková
psycholog, psychoterapeut
Brno
Dobrý den Terezo, těžko říct, co je "normální", ale je to chování, které bývá celkem běžné především při seznamování přes seznamku. Lidé Vám do očí nechtějí říct něco negativního nebo Vás odmítnout a proto nechávají tento krok "vyhnít". Dalším důvodem ale může být i ostych a strach, že udělá nebo napíše něco špatně, a proto raději nepše vůbec. Může být také zavalen prací. Mohl ztratit telefon.... Pokud se jedná o člověka, se kterým jste se seznámila ve Vašem běžném okruhu lidí, bylo by dobré ho oslovit přímo a zjistit, na čem jste. Pokud jste v kontaktu pouze přes telefon, doporučila bych Vám říct si o jasnou informaci, co toto mlčení znamená. Napsala bych, jak si to vykládám já, požádala bych o osobní schůzku, i kdyby měla být na rozloučenou. A pokud informace nepřijde, berte to jako odpověď a posuňte se dál. Kdybyste to chtěla více probrat, mohu se Vám věnovat v Brně. Přeji hodně štěstí!

Renata Luxová
Renata Luxová
psycholog, psychoterapeut
Kladno
Asi by bylo dobré mu napsat a přímo se ho zeptat, jak to dál myslí. Ale je pravda, bylo to první rande, nic nikdo nikomu neslíbil, takže nic vyžadovat nelze. Spíš by bylo lepší zase se domluvit na nějaké osobní schůzce , někam si spolu vyjít a uvidíte :-). Držím palce!

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se