Adresa

Elia terapie
Jana Schwarze 4, Ivančice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Jana Schwarze 4, Ivančice

1 100 Kč

Elia terapieJana Schwarze 4, Ivančice

1 100 Kč

Elia terapieJana Schwarze 4, Ivančice

1 600 Kč

Elia terapieJana Schwarze 4, Ivančice

1 100 Kč

Elia terapieJana Schwarze 4, Ivančice

1 100 Kč

Elia terapie

Zkušenosti

O mně

Jsem vystudovaná Mgr. psycholožka, absolventka komplexního čtyřletého akreditovaného výcviku v systemické a narativní psychoterapii. Prošla jsem také ...

Více


Specializace

  • psychoterapie

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Elia terapie Konzultace online

Paní Nehybková mi pomáhá již několik let. Po vystřídání několika odborníků jsem našla to nejlepší. Díky její terapii jsem dokázala zvládnout nelehké a nečekané úmrtí v rodině a nadále mě provází v úskalí mého života. Oceňuji její empatii, schopnost řešit problémy do jádra věci, vstřícnost při objednání termínu (nechodím pravidelně) a přesto je pořád ochotná. Také doporučuji online sezení pro zvdálené pacienty, vše probíhá bez problémů a splňuje účel jako v ordinaci :-).

J
Umístění: Elia terapie psychologické konzultace

S paní psycholožkou Eliškou jsem v kontaktu již 6 let, úspěšně se řadím k jejím "nejvěrnějším" klientům. Bez ní bych byla nebyla.
Vyzdvihuji empatii, jemnost, upřímnost. Humor - odlehčení vážných témat, nadhled. Praktické rady, dobře aplikovatelné v praxi.
Elišku jsem našla díky organizaci Anabell - v době bezmoci s PPP. Ač jsem vyzkoušela mnoho psychiatrů/psychologů, tak nikdo nepomohl tolik, jako Eliška. Až u ní přišla naděje, že nemoc přežiji. Neviděla mě nikdy jako nemocného člověka, ale jako Josefínu. Neřešili jsme jídlo, ani váhu, ale skutečnou podstatu věci. Postupnými krůčky mě naučila rozlišovat hlas "Rexy" (anorexie), a mého vlastního Já. A volání mého nitra hlas Rexy oslabila. Schválně píši oslabila, a ne vyléčila, neboť si upřímně myslím, že ppp je nemoc, která člověka doprovází až do konce života. O to víc mě ale Rexa vede k tomu, žít smysluplný, jedinečný život, v souladu s mou podstatou. Cesta je cíl. A Eliška mi neskutečně moc pomáhá s navigací. A moc jí za to děkuji!

D
Ověřený profil
Umístění: Elia terapie psychologické konzultace

Paní psycholožku vřele doporučuji. Při řešení mých problémů jsem zkoušela více psychologů, ale jedině paní Eliška měla pro mě vždy srozumitelné řešení, které zafungovalo. Velmi mi pomohla ve vztahu k dětem, dokázala mi velmi účině vysvětlit chování mého tehdy 3 letého syna a během velmi krátké doby se naše vztahy se synem úplně urovnaly.
Co dále oceňuji je velmi milý přístup a terapii opravdu šitou na míru.
Při výběru psychologa je velmi důležité nešlápnout vedle a já jsem moc vděčná, že jsem jsem po několika přešlapech u jiných odborníků našla konečně psychologa, který umí navést tím správným směrem.


K
Umístění: Elia terapie Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Nehybkové chodím už hodně let. Nemohu nic jiného než doporučit. Odcházím vždy pozitivní a díky ní jsem z dlouhodobého hlediska úplně někde jinde, než bych normálně byla. Empatický, milý, vstřícný a otevřený přístup, příjemný prostor i inspirativní člověk.
Jsem moc vděčná.


M
Umístění: Elia terapie Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Nehybková mi opravdu skvěle pomohla, stačilo mi pár sezení a věděl jsem jak mám sám se sebou nakládat a jaké je opravdové jádro mého problému. Upřímně bez paní Nehybkové bych nebyl tam kde jsem teď a jsem jí za to vděčný.


T
Umístění: Elia terapie Individuální psychoterapie (50 minut)

Musím říct, že díky paní Nehybkové jsem se dostala tam, kde bych bez ní nebyla, lepší terapeutku si neumím představit. Naprosto doporučuji!


D
Umístění: Elia terapie Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Nehybkové jsem nesmirne vdecna. Mela jsem obrovsky strach jit na psychoterapii, ale diky ni jsem se nejen prestala bat, ale pripadala jsem si jako normalni clovek. Ma bajecny pristup a uzasnou energii. Velmi ocenuji jeji skvele primery, ktere si clovek v tezkych situacich vybavi. Vim, ze kdyz zacnu mit velke pochybnosti nebo citim nejake tema, ktere me tizi, vim, ze se na ni mohu obratit. Vyuzili jsme jeji sluzby i s manzelem a velmi si cenim bezpecneho prostoru, ktery jsme u ni nalezli, abychom zase nasli spolecnou rec. Doporucuji vsemi deseti a mockrat dekuji, ze mam chut do zivota, ma na tom obrovsky podil.


E
Ověřený profil
Umístění: Elia terapie Konzultace online

Paní Nehybková se na mě vždy skvěle naladí, pokaždé odcházím s pozitivním naladěním. Nápadité řešení problémů i pohled na věc. Velmi empatická a trpělivá, vždy se ujišťuje, zda je to pro mě srozumitelné a zda to dává smysl. Mockrát děkuji!


J
Ověřený profil
Umístění: Elia terapie Individuální psychoterapie (50 minut)

Terapeutické služby paní Elišky využívám několik let,můžu se na ni s čímkoliv obrátit,plně jí důvěřuji a vždy mi skvěle poradila v partnerských starostech, výchově dětí, pracovních záležitostech i dodání energie do života. Moc doporučuji!


J
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Nehybkovou jsme oslovili s akutní partnerskou krizí. Díky jejímu skvělému přístupu, vstřícnosti a empatií se nám společně povedlo nají východisko a zachránit vztah. S odstupem přidávám ještě jedno díky a jednoznačně doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu