Předpis Aknenormin

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, potřebovala bych poradit nějakého kožního lékaře, který mi předepíše lék Aknenormin. Kožní lékařka mi předepsala pouze Acnatac, který akné nevyléčí, ale jen maskuje na čas a ještě s doplatkem 500 Kč- což by mi nevadilo, kdyby jsem se problémů zbavila. Prosila jsem ji o předpis Aknenormin, ale odmítla to s tím, že ho nepředepisuje. Se slovy, že jsem moc mladá a není to prý vhodné. Jenže je mi 23 let a akné se již po 10-letém trápení chci zbavit a ne ho jen krýt. Navíc mám 3 leté dítě a další neplánuji a již 3 roky užívám antikoncepci a dále ji budu brát- nyní budu nastupovat zpět do práce a další dítě tedy nechystáme, což jsem pí doktorce řekla, protože to byl její hlavní argument, proč mne odmítla. Proto Vás prosím o odpověď, protože nevím, proč, když existuje možnost zbavit se akné třeba i navždy by mi tuto možnost měl někdo zakazovat. Vřele Vam děkuji za pomoc, Renata
Dobrý den, nevidím důvod, proč by se ve vašem případě nemohl Aknenormin nasadit. Pokud nenajdete lékaře, který vám vyjde vstříc, můžete navštívit naši kožní ambulanci na Poliklinice Anděl.