Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto nap

3 Počet odpovědí:
Po 4 rande mě přítel řekl:bohužel tě předběhla jiná žena. Nedělej si vážné naděje. Jě mě to líto napsal. Rozešel se pomocí emailu. Nic tomu předtím nenasvědčovalo. Nějak se z takového chování nemohu vzpamatovat.
Dobrý den,
je pochopitelné (a zcela přitozené), že se z takové reakce cítíte zmatená a nemůžete se vzpamatovat. Neshledávám na tom nic neobvyklého, z Vašeho příspěvku však nedokážu rozpoznat nějakou konkrétní otázku, na kterou odpovědět. Je něco takového, s čím bychom Vám mohli pomoci..?