odmítání plnit soudem stanovené návštěvy u otce

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,děkuji za podporu.
Objednala jsem syna k dětskému psych.lékaři po dohodě s dětskou lékařkou.Možná to nebude jediný problém,který budeme muset řešit.
Myslím,že je na čase poradit se s někým,kdo má zkušenosti.Jak jsem psala vidím to tak,že jsem vyčerpala možnosti.
Snaha o dohodu s bývalým partnerem je nemožná.OSPOD nám v minulosti též nepomohl,jsou to tvrzení proti tvrzení.
Náš syn nejlépe ví jak se cítí a pokud to bude schopen a ochoten říci stejně jako mě lékaři,ke kterému jsem nás objednala,tak nám může být možná pomoženo.
Poradna má podle mého smysl pokud tam jdou oba dobrovolně za stejným účelem se skutečným zájmem něco vylepšovat a mluvit pravdu.
A to je to co se ze strany biologického otce nezmění ať je terapeut nový či stávající.Je typ člověka,který neumí přiznat chybu a proto lže,je neuznalý,zakládá si na tom že je "pan dokonalý".
Jen čas vše ukáže.Jenže my si ty útrapy se synem musíme prožít.Proto je třeba se s problémem svěřit,možná už jen proto,že to pak budeme lépe snášet.Děkuji a přeji hezký den.
Dobrý den,

souhlasím s Vámi. Určitě stojí za to v terapii navázat a pracovat i s přesvědčením partnera, že jeho přínos do vztahu je dokonalý, že pro vztah a rodinu udělal dost. Oba partneři/rodiče v terapii popisují své vnímání reality, s tím rodinný terapeut či psychoterapeut pracuje a není to na závadu cestě v procesu (vzájemného) porozumění....

Přeji mnoho pokoje a zdraví a klid pro Vás i syna a pouze dobré zkušenosti s pomáhajícími profesionály.

Stanislava Ševčíková