Pokud mám menší opar na horní části rtů, mám náplast a mažu si to krémem. Doma máme 3 měsíční mimink
Pokud mám menší opar na horní části rtů, mám náplast a mažu si to krémem. Doma máme 3 měsíční miminko, pokud budu dodržovat hygienu mit si ruce a nosit náplasti mohu se k němu přiblížit ? Moje přítelkyně mi to kvůli tomu zakázalo a nesmím se k ní ani přiblížit :) děkuji za odpověď.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.