Občas mi připadá že nejsem v realitě. Jsem zrovna v pubertě někdy brečím jen tak. Občas jsem napříkl

2 Počet odpovědí:
Občas mi připadá že nejsem v realitě. Jsem zrovna v pubertě někdy brečím jen tak. Občas jsem například venku s kamarádem nebo jenom v obchodě... Zamyslím se bad tím, že co když nejsem v realitě a spadnu do takového stavu, kdy mi připadá že nejsem v realitě.. připadám si jako ve filmu..

Otázky..

Je potřeba psycholog..?

Není to třeba tím, že hraju částo hry nebo se dívám na filmy..?

Jak proti tomu kdyžtak bojovat..?

Předem děkuji.. :)
Hezký den, v mé praxi se poměrně často setkávám s takovým popisem stavu v době dospívání a takové promluvení si s psychologem může vést k pochopení, k nápadům ,co dělat jinak, aby bylo lépe, co změnit, co je důležité a třeba co chybí a co přebývá.
Tak pokud máte možnost vřele doporučuji si někoho najít, třeba podle doporučení dobrých kamarádů. Budete možná překvapený/ná kolik známých řeší různé věci s psychologem