Občas mi připadá že nejsem v realitě. Jsem zrovna v pubertě někdy brečím jen tak. Občas jsem například venku s kamarádem nebo jenom v obchodě... Zamyslím se bad tím, že co když nejsem v realitě a spadnu do takového stavu, kdy mi připadá že nejsem v realitě.. připadám si jako ve filmu..

Otázky..

Je potřeba psycholog..?

Není to třeba tím, že hraju částo hry nebo se dívám na filmy..?

Jak proti tomu kdyžtak bojovat..?

Předem děkuji.. :)
Hezký den, v mé praxi se poměrně často setkávám s takovým popisem stavu v době dospívání a takové promluvení si s psychologem může vést k pochopení, k nápadům ,co dělat jinak, aby bylo lépe, co změnit, co je důležité a třeba co chybí a co přebývá.
Tak pokud máte možnost vřele doporučuji si někoho najít, třeba podle doporučení dobrých kamarádů. Budete možná překvapený/ná kolik známých řeší různé věci s psychologem

Dobrý den, všichni jsme herci hrající jednu z nejtěžších her a to je svůj vlastní život. Rozumím tomu, co prožíváte, říká se tomu zkreslení reality, kdy váš mozek přepíná z hmotného světa do energetického světa a nedokáže v tu chvíli rozpoznat, v čem je ve skutečnosti, co je vlastně realita. Pocitově to pak je cítit, jako by jste nebyla ve svém těle, ale přitom byla. Tyto stavy může způsobovat navýšení vybrace v těle, práce na sobě, určité dary a schopnosti člověka, se kterými se rodí, ale také neurologické problémy v oblasti mozku.
vaše otázky:
* potřeba psychologa, ano určitě vám pomůže pochopit, co se s vámi dělat a naučí vás s tím pracovat
* Hraní her a dívání na filmy může ovlivnit emoce a úhel pohledu na život, ale mozek by měl rozpoznat, co je realita a co je film. Čím mladší je člověk, tím hůře to rozlišuje, ale pořád to rozlišit umí. Pokud chcete vidět více, podívejte se na video: počítačové hry (najdete ho na yotube, nebo mých stránkách)
* jak proti tomu bojovat? Nijak, to není o boji, ale o pochopení celkového stavu, reality a podvědomí. Krásný den.