Nevím, jak se rozhodovat.

5 Počet odpovědí:
Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.
Dobrý den, ráda bych ocenila Vaši odvahu chtít něco v životě změnit. V dnešní době již neplatí, že když člověk navštíví psychologa či psychoterapeuta, je "divný", protože přece "musí vše zvládnout sám". Navíc psychoterapeuté pracující na tzv. "cash" formu placení o Vás neposkytují informace ani zdravotní pojišťovně. V terapeutické konzultaci není nutné se zabývat, co člověk "dělá špatně", možná stačí někdy pootočit úhel pohledu a začít dělat věci "jinak". Chcete se objednat na konzultaci?
Přeji pohodové nazimnělé dny a ať je brzy lépe.
Stanislava Ševčíková