NeDobrý den,ráda bych se Vás zeptala.Již navštěvují psychiatra už 12 měsíců, léky pravidelně užívám

3 Počet odpovědí:
NeDobrý den,ráda bych se Vás zeptala.Již navštěvují psychiatra už 12 měsíců, léky pravidelně užívám cca 7 měsíců,adjuvín po jedné tabletě denně..Navštěvuji i psychologa cca. 4 měsíce.Před rokem po nemocí jsem měla pan.ataky.Dnes trpím depresi či úzkosti.Přesná diagnóza mi nebyla určena.Prosím o Vás o radu.Nekdy se cítím dobře ale stále se stavy vracejí že musím užít Neurol.Proč se stále stavy vracejí?Myslela jsem že se tomuto umím už ubránit ale bohužel a nebudu se tomuto podávat ale někdy je to nezvladatelné.Děkuji předem za odpověď.PŽ
Zdravím Vás, paní PŽ
to, že se Vám stavy, které popisujete vracejí po nemoci je přirozené. Z Vaší zprávy jsem vyrozuměla, že se intenzívně věnujete terapii a chodíte i k psychiatrickému vyšetření. Je dobré, že děláte hodně proto, aby se Váš stav zlepšil. Vidím, že navštěvujete psychologa teprve 4 měsíce. To je dost krátká doba na to aby byly změny vnímatelné. Podporuji Vás v tom, aby jste vydržela a zhodnotila změny po delší době návštěv u psychologa. Pokud by jste chtěla využít i doplňkové terapie - práce s tělem, můžete zavolat na Psychosomatickou kliniku na Břevnov a objednat se. Ráda se Vám budu věnovat. S přátelským pozdravem Kateřina Erlebachová