NeDobrý den,ráda bych se Vás zeptala.Již navštěvují psychiatra už 12 měsíců, léky pravidelně užívám

2 Počet odpovědí:
NeDobrý den,ráda bych se Vás zeptala.Již navštěvují psychiatra už 12 měsíců, léky pravidelně užívám cca 7 měsíců,adjuvín po jedné tabletě denně..Navštěvuji i psychologa cca. 4 měsíce.Před rokem po nemocí jsem měla pan.ataky.Dnes trpím depresi či úzkosti.Přesná diagnóza mi nebyla určena.Prosím o Vás o radu.Nekdy se cítím dobře ale stále se stavy vracejí že musím užít Neurol.Proč se stále stavy vracejí?Myslela jsem že se tomuto umím už ubránit ale bohužel a nebudu se tomuto podávat ale někdy je to nezvladatelné.Děkuji předem za odpověď.PŽ
Dobrý den, ptáte se na důvod, proč se Vám opakují nepříjemné psychické stavy, zřejmě úzkostného charakteru. Je to jistě dobrá otázka, obávám se ovšem, že na ni pouze na základě písemného dotazu nejsem schopen odpovědět. Píšete, že jste v psychiatrické i psychologické péči - probírala jste to se svým lékařem i s psychologem?
Je přirozené, že chcete úlevu od psychických potíží, nicméně jejich léčba bývá nezřídka dlouhodobou záležitostí - úspěšné psychoterapie mohou trvat měsíce, ale i roky. Zároveň je ale důležité, abyste se svým psychologem mluvila o svých pocitech, tedy i o tom, že máte dojem, že Vaše léčba nepostupuje dost rychle.