Můžu se k psychologovi objednat a jít sama jako dítě?bez toho aniž by rodiče něco věděli?

2 Počet odpovědí:
Můžu se k psychologovi objednat a jít sama jako dítě?bez toho aniž by rodiče něco věděli?
Dobrý den, ve věku od 15 let ( a v určitých případech i dříve) je možné kontaktovat psychologa samostatně a získat, tak první setkání, rady a informace, co daným problémem dělat. Děje se spoustu věci v životě dítěte, kdy může být problematické získat podporu rodiče. Je třeba počítat s tím, že možná bude potřeba pak nějakého souhlasu nebo bude třeba informovat nějakou instituci. Také existují různé poradny a podpůrné telefonické linky pro děti.