Mam takovej problem ze neemuzu byt sama nemuzu jit sama ven a ani d o vytahu uz vubec nechodim take

2 Počet odpovědí:
Mam takovej problem ze neemuzu byt sama nemuzu jit sama ven a ani d o vytahu uz vubec nechodim take nemuzu uz ani d obchodu muzete mi rict cim nebo co to je dekuji za odpoved
Vaše potíže souvisí s úzkostí, píšete o symptomech odpovídajících především tzv. agorafobii. Zbavit se jich můžete pomocí psychoterapie, nebo navštivte psychiatra - na tyto problémy mohou zapůsobit antidepresiva.