Kapavka - chráněný orální sex

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
měl bych prosím dotaz: je možné se nakazit např. kapavkou při chráněném orálním styku (kondom)?
V sobotu večer mně byl poskytnut orální sex, kdy jsem použil kondom, plus slečna si pomáhala rukou.
Od neděle ráno až do dnešní doby musím celkem často chodit na záchod - čůrat, první dva dny to bylo v pohodě, od středy mě už trochu "svědí, pálí" ústí močové trubice (nevím, zda to není způsobené právě častým chozením na záchod).
Jinak při čůrání mě nic nepálí, nebolí. Teplotu nemám a výtok, který je touto nemocí známý, taky není.
Můžete mně prosím poradit?
Děkuji.
Dobrý večer. Vzhledem k přítomnosti klinických přiznaků Vám doporučím vyšetření.Aby mohlo byt provedeno ihned v pátek či v pondělí, prosím nevymočen na
na venerologické ambulanci. My tuto ambulanci nemáme. Možno využít ambulance v Brně FNuSA nebo FN Bohunice či dle dohledáni u kolegů . Klidný večer.