Informácie ohľadom prvej návštevy

Dobrý deň, a v prahe nemám praktického lekára. Nakoľko som pred pár dňami ochorel tak som dnes navštívil pohotovosť. Pani doktorka mi predpísala antibiotiká a odporučila vyhľadať praktika z dôvodu že ona mi nemôže napísať PN. CHcel by som sa preto opýtať či váš tým lekárov naberá nových pacientov, či je nutná nejaká registrácia dopredu a či by som mohol v pondelok prísť. Zdravotnú poisťovňu mám VZP.
Za odpoveď vopred ďakujem.

S pozdravom

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Adriana Youngová

Dobrý den, od začátku března provozujeme čekací seznam na registraci, protože jsme už nedokázali zájemce registrovat průběžně. Mohl byste být registrován u nás až někdy v létě (odhadl bych červenec), pokud se zapíšete na seznam teď (nejlépe online na adrese oasys.young.co.cz). Pokud nemůžete takto dlouho čekat, budete bohužel muset hledat někoho jiného. S pozdravem - Timothy Young, manažer ordinace

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Je téměř hotovo! Poskytněte prosím další informace. Díky nim budeme schopní lépe řešit vaše problémy.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Potřebujeme údaje o vašem umístění, abychom mohli vaši otázku poslat nejlepším odborníkům

Bojíte se o své zdraví?

Pošlete dotaz našim lékařům a odborníkům a získejte rychlou odpověď!

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se na vaši otázku