Dotaz ohledně péče

6 Počet odpovědí:
Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.
Dobry den. Najdete si a podivejte se na internetove stránky.Všechny informace jsou tam- včetne přesne mapy a kontaktu