dotaz na psycholog nebo psychiatr

6 Počet odpovědí:
Dobrý den. Mám vnuka 17 roků, který se potýká, dle mého soudu, s psychickými potížemi. Sám si naordinoval antidepresiva střední síly. Je studentem 2. ročníku Gymnazia a jelikož se s ním rozchází dívka je před zhroucením. Je třeba navštívit psychologa či psychiatra? Děkuji
Dobrý večer, omlouvám čerpala jsem dovolenou, vnuk by měl navštívit psychologa, aby s nim jeho stav rozebral a pomohl mu najít řešení a překonat kritické období popr. psychoterapii
a nenasazovat sám medikaci a rozhodne konzultovat s psychiatrem s pozdravem Dr.Havlikova