Dobrý večer, prosím o radu.Dceři 10 let diagnostikováno ADD , pořád si vystřihuje,hraje si s umělýma

2 Počet odpovědí:
Dobrý večer, prosím o radu.Dceři 10 let diagnostikováno ADD , pořád si vystřihuje,hraje si s umělýma koněma,maluje ale jak dojde k učení ,nespolupracuje, vydává zvířecí zvuky , stéká se .Ve škole a na doučování spolupracuje velmi dobře,tak nevím zda mám hračky zabavit aby se více soustředila na učení a nebo naopak nechat jí být jelikož škola a doučování dva krát týdně je nad její úsilí, děkuji za odpověď JŠ.
Dobrý den, často rodiče mají představy a očekávání o svých dětech, které jim děti nejsou schopné naplnit a z toho jsou pak všichni nešťastní. Pokud máte takové problémy, zaměřte se se svou dcerou na něco jiného, než na doučování a to na váš vztah. Zapojte se do jejího světa skrze její hry, staňte se jejím přítelem, kamarádkou, více ji pochopte. Je to to nejdůležitější, co vzájemě společně máte. Pokud vaše dcera dobře reaguje na doučování ve škole, nechejte to tak a vy společně rozvíjejte něco, co je úžasné a krásné a není to založené na vzdělání.
Krásný den. :)