Dobrý den zaoberá sa niekto liečbou neurogenni tetanie ?

2 Počet odpovědí:
Dobrý den zaoberá sa niekto liečbou neurogenni tetanie ?
Dobrý den,
odpověď na vaši otázku je Ano- zaoberá. Pomoc vám může psychiatr a také psycholog .
Za nejvhodnější považuji komplexní přístup obou.
Psychiatr může správně nastavit léky , které vám uleví , utlumí přiznaly , a léči vás. Ale zároveň je důležité propojit to s vaší vnitřní práci na změně v směre uzdravení, práce na porozumění sama sobě, tomu proč vznikli a proč se udržují tyto příznaky- a to lze pomocí psychoterapie, kterou vede psycholog. Prvním krokem je důležité mít správně určenu diagnozu. To čemu vzletně říkáte neurogenní tetanie je pouze synonymem pro diagnozu úzkostné poruchy, kterou v dnešní době trpí velké množství lidi a kterou lze vyléčit. .