Dobrý den, Už třetí měsíc se potýkám s bolesti urethry, nikdo mi s tím moc neumí pomoct. Urolog-

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Už třetí měsíc se potýkám s bolesti urethry, nikdo mi s tím moc neumí pomoct.
Urolog-kultivace moci-negativni, navrhnul cystoskopii, ale mam uzkou trubici, takze jsem po prvni dilataci a jsou naplanovana dalsi dve.
Obecna lekarka mi nasadila antibiotka, amoxycylin a pak furolin.
Gynekolozka po tretim steru potvrdila pritomnost ureoplasma parvum. Pro jistotu nasadila antibiotika: doxyhexal 100mg/2.

Bolesti v urethre neustavaji, a uz nevim co mam dal delat. Muzete me prosim nekde nasmerovat?
Dekuji za pomoc,
Zuzana
Vážená paní, z gynekologického kultivačního pozitivního nálezu je patrné, že se jedná o sexuálně přenosné zánětlivé onemocnění, které je nejspíše příčinou Vašich potíží v močové trubici.Nasazená antibiotika jsou v pořádku, dávka by měla být dvojnásobná a léčba nejméně 2 týdny. Po ukončení léčby je vhodná kontrolní kultivace, jak z pochvy, tak i z močové trubice. Za současné situace není vhodná instrumentace= dilatace Vaší močové trubice.