Dobrý den. Už rok se lecim s Panickou poruchou. Doktor mi dnes na požádání začal vysazovat Brint

1 Počet odpovědí:
Dobrý den. Už rok se lecim s Panickou poruchou.

Doktor mi dnes na požádání začal vysazovat Brintelix a Mirzaten (oboje snížil o půlku). Ale k tomu mi jako náhradu dal 100mg Sertralinu na ráno. Ve finále by to teď mělo vypadat takhle : Ráno - 100mg Sertralin, 5mg Brintelix
Večer - 22,5mg Mirzatenu

Dříve : Ráno - 10mg Brintelix
Večer - 45mg Mirzaten

Lékárník mi ale řekl, že mu toho přijde hrozně moc a že mám nejdřív vysadit aspoň jeden lék úplně a pak teprv nasadit Sertralin.

Závěr - Mám mozek na kaši pac nevim koho poslechnout a rozhodně nechci serotoninovy syndrom, někdo říká, že mám prostě poslechnout lékaře, což bych normálně udělal, ale v tomto případě mi přijde zvláštní, že když chci prášky vysadit, je mi napsán další lék. Nevíte co s tim?
Dobrý den! V žádném případě nemohu zasahovat do medikace, pokud o vás nevím nic kromě toho, že trpíte panickou poruchou. Můžu toliko konstatovat, že dávky, které popisujete (Sertralin, Mirzaten i Brintellix), a to jak původní tak nynější, jsou běžné terapeutické dávky a ani zdaleka maximální či přehnané. Proč vám lékař při žádosti o vysazení jednoho léku ordinoval jiný, to se musíte zeptat jeho, nikoli tady na fóru. Mějte se dobře. A. Brigant.