Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin

3 Počet odpovědí:
Dobry den uz pres 2 roky se lecim Uzkostnou poruchou beru Esoprex a obcas kdyz je nejhur tak Leaurin pulku... ty stavy uzkosti a strachu jsou neprijemne... Da se to vylecit uplne?? predem Vam moc dekuji za Vasi odpoved
Dobrý den, záleží na více okolnostech, které nelze po internetu specifikovat.
Z mé zkušenosti je k vyléčení úzkostné poruchy třeba pravidelná psychoterapie v kombinaci s hypnoterapií.
Přeji klidné dny
Martin Šverma