Dobrý den, už několik let mám problém s častým močením. Vymočím se a někdy i do půl hodiny cítím nuc

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, už několik let mám problém s častým močením. Vymočím se a někdy i do půl hodiny cítím nucení jít znovu. Přes noc jdu i čtyřikrát. Bral jsem lék Urizia 6 mg/0,4 mg a poté Apo-Tamis 0,4 mg. Zlepšení nenastalo ba naopak začal jsem mít problém s ejakulací kdy semeno nevyšlo ven přirozenou cestou ale dostalo se do moče a vyšlo z těla při močení. Je mi 60 let a jinak jsem ve výborné kondici. Beru jen prášek Indap na snížení krevního tlaku. (130/80). Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, z Vaší zprávy není jasné, jaká vyšetření jste prodělal, aby se ozřejmila příčina Vaších obtíží. Dle léků, které zmiňujete v dotazu, je zřejmé, že jste u urologa byl. Doporučil bych stav znovu konzultovat s urologem, pokud nejste spokojen s postupem současného, nezbývá než se obrátit na jiného. K ozřejmení příčiny je třeba provést některá vyšetření jako uroflowmetrie, ultrazvukové vyšetření včetně zbytkové moče, případně endoskopické vyšetření nebo urodynamické vyšetření. Jednoznačný návod, jak Vám pomoct, proto nejsem schopen z Vašeho dotazu dát.