Dobrý den, už mě asi 10dni trápí jeden problém s hlavou, a nevím co to je nebo co s tím, je to složi

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, už mě asi 10dni trápí jeden problém s hlavou, a nevím co to je nebo co s tím, je to složité popsat ale pokusím se o to.
Už víc jak týden mám pocit v hlavě jakoby bych myslel furt do hlavy, jakoby to dělal mozek.. Nemůžu s tím nic dělat a nechce to přestat přijde mi že na něco furt myslím přitom nevím na co.. každý den když se probudím tak to mám 24hodin denně a nechce to přestat, nemůžu ani v klidu usnout když zavřu oči prostě mi furt přijde že mi myslí hlava a nechce přestat. Když něco čtu nebo koukám na film tak se snažím soustředit ale přijde mi že hlava se mi soustředí na 2 věci na jednou. Koukám na film snažím se soustředit na děj filmu, přijde mi že se mi zamyslí hlava, že koukám na film ale přitom to vnímají jen oči ale mozek nebo hlava furt mysli.
A to mám každý den v kuse nevím co dělat někdy se to zvrtne až tak že mám pocit že každou chvíli zešílím.. A musí mě uklidnovat přítelkyně že to bude dobrý.. Už jsem i několikrát brečel ať to přestane přijdu si v jednom nekonečným kruhu. Ale když jdeme s přítelkyni ven nebo furt mluvíme tak hlava je v klidu nemyslí na nic a cítím se jako dřív ale jakmile přestaneme tak to hlava začne dělat znova a znova a já to nemůžu zastavit.Jen jsem měl ošklivej pracovní úraz ale myslím si že to nemá nic s tím společného.tak 3 týdny. Ale začalo se mi to dít po úrazu, myslím si jestli nemám trauma. Byl bych moc rád za pomoc.
Dobrý den, určitě doporučuji vyhledat odbornika-neurologa, kvůli tomu úrazu.Pokud bude vše v pořádku,tak pak potom řešit s psychologem.