Dobrý den, před zhruba 9 měsíci se mi stal úraz pravé ruky. Byl jsem v nemocnici, kde mi vyléčili ra

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, před zhruba 9 měsíci se mi stal úraz pravé ruky. Byl jsem v nemocnici, kde mi vyléčili rameno, ale stále jsem si stěžoval na bolest pravého zápěstí. Po rentgenu mi bylo sděleno, že s tím nic není. Na další kontrole, která proběhla asi po měsíci, jsem si znovu stěžoval na neustálou bolest pravého zápěstí a dožadoval jsem aspoň rehabilitaci. Znovu mi bylo sděleno, že je zápěstí naprosto v pořádku s velmi arogantním dodatkem, že jsem mladej a rozhýbu to. Takhle uběhlo půl roku, kdy mě matka mé přítelkyně kvůli neustálé bolesti a tlaku mého pravého zápěstí objednala k jinému doktorovi, který mi na kontrole sice řekl, že tam toho moc nevidí, ale aspoň poslal mu rentgen k jinému spelialistovi, od kterého mi přišel dopis a s tím, že mám závažné poranění pravého zápěstí a kvůli dlouhodobému neléčení musí dojít k náhradě nejaké kosti za umělou.Chci se zeptat, jestli může teda žalovat nemocnici, ve které jsem byl několikrát prve, za zanedbání péče a trvalým následkům a orientačně v jaké výši by se mohlo pohybovat odškodnění. Předem děkuji za odpověď
Dobrý den, toto není otázka pro mě, ale pro právníka.
S pozdravem
Zlatohlavý