Dobrý den, před 5 dny mi byly vrtány přední zuby a byly zaplombovány. Nebolí mě sami od sebe, ale k

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
před 5 dny mi byly vrtány přední zuby a byly zaplombovány. Nebolí mě sami od sebe, ale když koušu něco tvrdšího a piju studené, tak je to docela citlivé až to trošičku bolí. Je to normální? Je možné, že se zuby prostě hojí déle? Nebo je něco uděláno špatně?

Děkuji
Je to normální´je potřebasledovat vjtalitu