Dobrý den, před 5 dny mi byly vrtány přední zuby a byly zaplombovány. Nebolí mě sami od sebe, ale k

před 5 dny mi byly vrtány přední zuby a byly zaplombovány. Nebolí mě sami od sebe, ale když koušu něco tvrdšího a piju studené, tak je to docela citlivé až to trošičku bolí. Je to normální? Je možné, že se zuby prostě hojí déle? Nebo je něco uděláno špatně?

Děkuji
Je to normální´je potřebasledovat vjtalitu

Pokud byly výplně hlubší, tak zuby mohou být nějakou dobu na chlad citlivější,event. i na skus tvrdšího sousta.To by mělo po určité době přestat, řádově to mohou být i týdny. Zub by neměl být bolestivý sám od sebe, v noci nebo na teplé, to by byla známka zánětu zubní dřeně.
Pokud se potíže nehorší, zkuste vydržet.