Dobry den, Poslednich par mesicu se potykam se spatnou zivotni situaci a kdyz je mi nejhur tak me n

3 Počet odpovědí:
Dobry den,
Poslednich par mesicu se potykam se spatnou zivotni situaci a kdyz je mi nejhur tak me napadaji hrozne myslenky typu ,,nemam uz proc zit,, proto bych chtela vyhledat odbornou pomoc. Nekoho kdo by me vyslechl a udal mi spravny smer. Naucil by me ,,mit rada sama sebe,, doporucil/a by jste mi psychoterapeuta nebo psychologa?
Dekuji L.
Dobrý den,
rád bych Vám doporučil psychoterapeuta, bohužel ale nevím, odkud pocházíte. Doporučuji tedy položit dotaz znovu s uvedením regionu. Pokud jste z Brna, můžete kontaktovat přímo mě.