Dobry den, Poslednich par mesicu se potykam se spatnou zivotni situaci a kdyz je mi nejhur tak me n

Dobry den,
Poslednich par mesicu se potykam se spatnou zivotni situaci a kdyz je mi nejhur tak me napadaji hrozne myslenky typu ,,nemam uz proc zit,, proto bych chtela vyhledat odbornou pomoc. Nekoho kdo by me vyslechl a udal mi spravny smer. Naucil by me ,,mit rada sama sebe,, doporucil/a by jste mi psychoterapeuta nebo psychologa?
Dekuji L.
rád bych Vám doporučil psychoterapeuta, bohužel ale nevím, odkud pocházíte. Doporučuji tedy položit dotaz znovu s uvedením regionu. Pokud jste z Brna, můžete kontaktovat přímo mě.

Dobrý den, obtížná období bohužel do života patří, neznamená to ale, že se jimi musíme nechat drtit. Bohužel nepíšete, co toto období způsobuje a udržuje. Lze se jen dohadovat, zda by bylo užitečnější zaměřit se spíše na řešení obtížných situací nebo se spíše zaměřit na to, jak se vůči nim vymezit vlastním postojem. Nebojte se vyhledat pomoc. V dialogu s psychologem, psychoterapeutem a možná i někým jiným - sociálním pracovníkem, lékařem, je šance k otevření cesty pro Váš komfortnější život.
Dobrý den! Myslím, že je čas zajít k odborníkovi, což z Vašeho dotazu vyplývá.Je dobré probrat životní situaci s někým, kdo by Vás vyslechl a komu byste mohla říci, v jakém nepříjemném období se nacházíte. Škoda, že nevím odkud jste, ráda Vám někoho doporučím. Působím v Praze a jestli jste poblíž, ráda Vás poznám. Držím palce, ať najdete někoho, s kým budete moci probrat svou situaci, aby se Vám co nejdříve ulevilo. Držím palce.