Dobry den, Poslednich par mesicu se potykam se spatnou zivotni situaci a kdyz je mi nejhur tak me napadaji hrozne myslenky typu ,,nemam uz proc zit,, proto bych chtela vyhledat odbornou pomoc. Nekoho kdo by me vyslechl a udal mi spravny smer. Naucil by me ,,mit rada sama sebe,, doporucil/a by jste mi psychoterapeuta nebo psychologa? Dekuji L.
Pavel Szotkowski
Pavel Szotkowski
psycholog, psychoterapeut
Brno
Dobrý den, rád bych Vám doporučil psychoterapeuta, bohužel ale nevím, odkud pocházíte. Doporučuji tedy položit dotaz znovu s uvedením regionu. Pokud jste z Brna, můžete kontaktovat přímo mě.

Miluše Suntychová
Miluše Suntychová
psycholog, psychoterapeut
Praha
Dobrý den, paní L, na potíže, které popisujete, můžete kontaktovat psychoterapeuta i psychologa. Pokud nemáte na nikoho doporučení ze svého okolí, podívejte se na internet, třeba právě na server znamylekar.cz, jistě někoho najdete. Pokud jste z malého města a nechcete "být vidět", doporučuji obrátit se na terapeuta z města jiného, pravděpodobně nebudete na terapii jezdit častěji, než jednou týdně (ta frekvence je na Vás), jednou za dva týdny. Já pracuji na Praze 1, kousek od vlakového nádraží, může se na mne taktéž obrátit. Držím palce, aby Vám bylo zase brzy lépe. S pozdravem M. Suntychová

Pavel Pelikán
Pavel Pelikán
psychoterapeut
Praha
Dobrý den, obtížná období bohužel do života patří, neznamená to ale, že se jimi musíme nechat drtit. Bohužel nepíšete, co toto období způsobuje a udržuje. Lze se jen dohadovat, zda by bylo užitečnější zaměřit se spíše na řešení obtížných situací nebo se spíše zaměřit na to, jak se vůči nim vymezit vlastním postojem. Nebojte se vyhledat pomoc. V dialogu s psychologem, psychoterapeutem a možná i někým jiným - sociálním pracovníkem, lékařem, je šance k otevření cesty pro Váš komfortnější život.
Zveme vás na návštěvu: psychoterapie - 750 kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se