Dobry den,
Poslednich par mesicu se potykam se spatnou zivotni situaci a kdyz je mi nejhur tak me napadaji hrozne myslenky typu ,,nemam uz proc zit,, proto bych chtela vyhledat odbornou pomoc. Nekoho kdo by me vyslechl a udal mi spravny smer. Naucil by me ,,mit rada sama sebe,, doporucil/a by jste mi psychoterapeuta nebo psychologa?
Dekuji L.
Mgr. Pavel Szotkowski
Mgr. Pavel Szotkowski
Psycholog, Psychoterapeut
Brno
Dobrý den,
rád bych Vám doporučil psychoterapeuta, bohužel ale nevím, odkud pocházíte. Doporučuji tedy položit dotaz znovu s uvedením regionu. Pokud jste z Brna, můžete kontaktovat přímo mě.

Mgr. Miluše Suntychová
Mgr. Miluše Suntychová
Psychoterapeut, Psycholog
Praha
Dobrý den, paní L,
na potíže, které popisujete, můžete kontaktovat psychoterapeuta i psychologa.
Pokud nemáte na nikoho doporučení ze svého okolí, podívejte se na internet, třeba právě na server znamylekar.cz, jistě někoho najdete.
Pokud jste z malého města a nechcete "být vidět", doporučuji obrátit se na terapeuta z města jiného, pravděpodobně nebudete na terapii jezdit častěji, než jednou týdně (ta frekvence je na Vás), jednou za dva týdny. Já pracuji na Praze 1, kousek od vlakového nádraží, může se na mne taktéž obrátit.
Držím palce, aby Vám bylo zase brzy lépe.
S pozdravem
M. Suntychová

Mgr. Pavel Pelikán
Mgr. Pavel Pelikán
Psychoterapeut
Praha
Dobrý den, obtížná období bohužel do života patří, neznamená to ale, že se jimi musíme nechat drtit. Bohužel nepíšete, co toto období způsobuje a udržuje. Lze se jen dohadovat, zda by bylo užitečnější zaměřit se spíše na řešení obtížných situací nebo se spíše zaměřit na to, jak se vůči nim vymezit vlastním postojem. Nebojte se vyhledat pomoc. V dialogu s psychologem, psychoterapeutem a možná i někým jiným - sociálním pracovníkem, lékařem, je šance k otevření cesty pro Váš komfortnější život.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.