Dobrý den, plánujeme těhotenství přes reprodukční centrum a souvisle s tím řeším štítnou žlázu (35)

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
plánujeme těhotenství přes reprodukční centrum a souvisle s tím řeším štítnou žlázu (35).
Bohužel mě potkala ošklivá angína. Antibiotika a prášky na odhlenění. Léčba na tři týdny. Obvodní doktor mi provedl krevní testy, kde mi TSH ukazuje hodnoty 6,347. Podle mě, lajka, je hodnota dost vysoká.

Přeposlala jsem PDF své doktorce a ta mi uvedla - "Podle vysledku davka Euthyrox 50 ug 1 tbl. 4 x tý, 1.5 tbl. 3 x tý ( Po, Stř, Pá) nestaci . Cilova hladina TSH je kolem 1.0 -1.5 mIU/l.
Predepisi Vam Euthyrox 75 ug a budete brat 1 tbl.rano, nalačno."

S dotazem zda je tohle možné jsem se obrátila i na paní doktorku, ale bohužel neordinuje každý den a jsem z toho nervózní, tak se chci zeptat i touto cestou na i na další názor někoho dalšího.

Je možné, že když chci otěhotnět, dávka TSH má převýšit dané hodnoty 0,550 - 4,780, které jsou uvedeny na krevních výsledcích?

Děkuji za informaci a vaši odpověď.
Nemám co dodat postupovala bych stejně Euthyrox bych navýšila na 75 ug s kontrolou laboratoře v odstupu, aby byla hodnota TSH spíše při dolní hranici normy