Dobry den, pisi ohledne sveho zdravotniho stavu po porodu pred 1.5 rokem. Od komplikovaneho porodu m

2 Počet odpovědí:
Dobry den, pisi ohledne sveho zdravotniho stavu po porodu pred 1.5 rokem. Od komplikovaneho porodu me zacaly bolet kycle. Bolest vystrelovala z oblasti plotenek v pravo i v levo, smerem do trisla, pres hyzde, koleno az kotnik. Dale silna bolest svalstva okolo patere. Resila jsem to navstevou lekarky a predepsanymi rehabilitacemi, byly napsany RHB dvakrat po sobe. Po dokonceni RHB jsem kvuli jiz zminovanym bolestem okolo patere byla poslana na urologii, kde mi po nativnim CT nasli kamen v mocove trubici. Ale nevysvetlilo to bolesti v oblasti plotenek. Bohuzel stav se mi nezlepsil, ba naopak vyrazne zhorsil. Nyni uz je to ve stadiu, kdy mi bolesti v krizi nedovoli udelat krok ci se ohnout, nebo sejit schody.Pece o syna je narocna s takovyma bolestma. Leky na bolest brat nemohu, protoze mi zpusobuji velike bolesti ledvin. Proto musim uz rok a pul bolesti snaset bez jakekoliv pomoci na zmirneni. Diky velkym bolestem jsem v pernamentnim stresu a bohuzel se mi udelal zaludecni vred a nedostavila se menstruace. Pani doktorka proto vystavila zadanku na vysetreni neurologem. Bohuzel netusim, kam se objednat, abych netrpela jeste dalsi mesice ukrutnou bolesti, nez me nekde prijmou a vysetri a mohla jsem se tak plnohodnotne starat o maleho syna... v noci uz bolestma nespim. Jakykoliv pohyb mi okamzite vystreli do trisel a dolu po noze. Nebo se mi podlomi, coz zavina byt nebezpecnr pro me i syna ,ktereho nesu ze schodu. Obcas citim brneni nohy nebo bolest po cele delce. Brni a pali me zada od lopatek az dolu. Jsem zoufala, snazila jsem se o napravu, ale bohuzel je to horsi a horsi. Uz mi bolesti nedovoli ani cvicit jogu, ktera mi alespon chvilkove ulevila. Mohli by jste mi prosim poradit, kam se s objednanim obratit, propadne jestli by mohlo jit o vyhrezle plotynky a jaky by mohl byt dalsi postup... Syna jsem rodila 30 hodin, pro nepostupujici porod jsem dostala 2 tablety na vyvolani a nespocet injekci pro vyssi a nepretrzite kontrakce. Syn se narodil abnormalni rotaci po umornem dvpuhodinovem tlaceni, kdy mi pokazde pri zatlaceni sjel do hrdla, ale pri naslednem nadechu na dalsi kotrakci zase vyjel zpet a takhle dve hodiny nez ho ze me prakticky vytrhli. Vaha ditete 3700, 54 cm, obvod hlavy 36 cm. Dekuji predem za odpoved. Pernicova Jarmila
Již na CT ledvin mohly být viděny nějaké problémy na pateři,jinak vyš na neurologii s vyloučením ploténkové lese jistě nutné.Kde ale těžko říci,pokud neznáme bydliště.U nás objednání je do týdne.