Odborný lékař neurolog
Klášterní 117/2, Liberec

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurolog Jiný

Po přečtení názorů na paní doktorku jsem šel do oridinace s obavami. Mile jsem byl ale překvapen o opaku. Po dlouhé době jsem měl pocit, že mluvím s doktorem, co své práci nejenom rozumí, ale zároveň vše i laicky vysvětlí. Po její správné diagnóze (řešil jsem problémy od minulého léta) a nasazení léčby se mi neskutečně ulevilo. To, že paní doktorka není prvoplánově "empatická" neřeším, chovala se profesionálně, to je pro mě hlavní.

Naprostá spokojenost s přístupem paní doktorky - profesionální komunikace, detailní vyšetření, snaha najít příčinu problému. V přístupu je znát, že je asi velký rozdíl, s jakým očekáváním přicházíte - zda chcete opravdu řešit svůj problém po medicínské stránce, nebo zda chcete jen "papír" (potvrzení nechopenky atd.). V prvním případě mohu jednoznačně doporučit.

Arogantní, nechová se dle etického kodexu lékaře, povýšenecká a máte pocit, že ji tato práce nebaví a otravujete ji. Od pohledu nepříjemný člověk. Po cca 10min jsme se zvedly a okamžitě opustili ambulanci se všemi papíry! Nikdy více!!!

Rozhodně nedoporučuji !!!
Neurologie mudr.Peníšková Lenka.
Byl jsem sem poslán na další vyšetření bolesti zad, zbytečně jsem čekal měsíc, jediné, co doktorku zajímalo, bylo, kdo mi předepsal poukaz na neurologicke vyšetření. Když jsem se zeptal, jaké by měla jiné řešení, tak jen to že mi doporučuje operaci, ale že by mě poslala na magnetickou rezonanci, to prý mě může poslat má doktorka+předepsat léky, opravdu zde ztráta času....

Umístění: Odborný lékař neurolog

Krátká objednací lhůta i čekací doba. Paní doktorka byla příjemná a vstřícná. Krátká objednací lhůta i čekací doba. Paní doktorka byla příjemná a vstřícná.

Umístění: Odborný lékař neurolog neurologické konzultace

Naprosto nespolupracující lékařka,neodpoví na dotazy pacienta.Odsekává a nechce řešit danný problém.Poklepaní kladivkem na kolenou a polechtání nohou,umí i malé dítě.Již objednání po 14 dnech a prázdná čekárna,mě moc nepřesvědčila. Jen sestřička její velmi milá.NEDOPORUČUJI

Umístění: Odborný lékař neurolog bolesti páteře

Jediný neurolog který měl volné termíny v okolí byla tato paní doktorka. Už vím proč, její chování je arogantní a celou dobu máte pocit že ji otravujete. Dal jsem ji žádanku od svého prakt.lékaře a vyšetření z mag.rezonance a ona pořád opakovala že nechápe proč sem přišel k ní a že mám jít na operaci ,že mi žádná rehabilitace nepomůže. Nakonec mě poslala na neuro do nemocnice. No hrůza k této "lékařce" už nepůjdu.

Umístění: Odborný lékař neurolog špatně srostlý úraz páteře

Asi odborník, nemohu posoudit. Ale jako člověk : Přehnaný odstup. Bez usměvu. Na její dotaz, co vlastně chci, byla moje odpověď: Cokoli, aby to nebolelo, ba i operaci. Na to hodně zvedla hlas : Vy si to představujete jako Hurvínek válku. Její reakci a odpovědi jsem nerozuměl. Odešel jsem naštvanej, vzteky bez sebe. Je mi 72 a nemíním se nechat ponižovat od lékaře který má špatnou náladu. Tam dobrovolně již NIKDY ! Vašek S.

Umístění: Odborný lékař neurolog Bolest bederní páteře

Nebrat, paní doktorka je arogantní ,dal jsem ji doporučení od OL.lékaře a lékařské zpravy a ona se mně zeptá na co mě tam pan doktor posílá,připadal jsem si jako nějaký simulant,po klepala mě kladívkem,poškrábala,řekla že je všechno stejné,když jsem řekl že mám větší bolesti,že se mi to zhoršuje tak prý mám brát prášky, že novou páteř nikdo ještě nevymyslel, toť vyšetření od paní doktorky, předem no tam byli pacienti 1/2 hodiny, Já tam byl 5 minut

Umístění: jiné místo

Strašný opravdu nevim co víc říct
Šla jsem tam jen protože ostatní neurologové měly na měsíc dopředu obsazenu ihned po vztupu do ordinace jsem pochopila proč tahle radoby doktorka to tak nemá
Její přístup byl arogantní jako kdybych jí obtěžovala poklepala mě párkrát kladívkem a řekla že je vše v poho hned zítra se objednám jinam
Tohle fact nechcete

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den,muj syn 18 let ma neustale bolesti hlavy uz 6 měsicu,každy den ,velka unava a ospalost mohla bych ho u vas objednat doporučení mame od prak.lekaře moc děkuji

Můžete se objednat na tel čísle na našem telefonním čísle,zde jej nesmím napsat Peníšková

MUDr. Lenka Peníšková

Dobry den, pisi ohledne sveho zdravotniho stavu po porodu pred 1.5 rokem. Od komplikovaneho porodu me zacaly bolet kycle. Bolest vystrelovala z oblasti plotenek v pravo i v levo, smerem do trisla, pres hyzde, koleno az kotnik. Dale silna bolest svalstva okolo patere. Resila jsem to navstevou lekarky a predepsanymi rehabilitacemi, byly napsany RHB dvakrat po sobe. Po dokonceni RHB jsem kvuli jiz zminovanym bolestem okolo patere byla poslana na urologii, kde mi po nativnim CT nasli kamen v mocove trubici. Ale nevysvetlilo to bolesti v oblasti plotenek. Bohuzel stav se mi nezlepsil, ba naopak vyrazne zhorsil. Nyni uz je to ve stadiu, kdy mi bolesti v krizi nedovoli udelat krok ci se ohnout, nebo sejit schody.Pece o syna je narocna s takovyma bolestma. Leky na bolest brat nemohu, protoze mi zpusobuji velike bolesti ledvin. Proto musim uz rok a pul bolesti snaset bez jakekoliv pomoci na zmirneni. Diky velkym bolestem jsem v pernamentnim stresu a bohuzel se mi udelal zaludecni vred a nedostavila se menstruace. Pani doktorka proto vystavila zadanku na vysetreni neurologem. Bohuzel netusim, kam se objednat, abych netrpela jeste dalsi mesice ukrutnou bolesti, nez me nekde prijmou a vysetri a mohla jsem se tak plnohodnotne starat o maleho syna... v noci uz bolestma nespim. Jakykoliv pohyb mi okamzite vystreli do trisel a dolu po noze. Nebo se mi podlomi, coz zavina byt nebezpecnr pro me i syna ,ktereho nesu ze schodu. Obcas citim brneni nohy nebo bolest po cele delce. Brni a pali me zada od lopatek az dolu. Jsem zoufala, snazila jsem se o napravu, ale bohuzel je to horsi a horsi. Uz mi bolesti nedovoli ani cvicit jogu, ktera mi alespon chvilkove ulevila. Mohli by jste mi prosim poradit, kam se s objednanim obratit, propadne jestli by mohlo jit o vyhrezle plotynky a jaky by mohl byt dalsi postup... Syna jsem rodila 30 hodin, pro nepostupujici porod jsem dostala 2 tablety na vyvolani a nespocet injekci pro vyssi a nepretrzite kontrakce. Syn se narodil abnormalni rotaci po umornem dvpuhodinovem tlaceni, kdy mi pokazde pri zatlaceni sjel do hrdla, ale pri naslednem nadechu na dalsi kotrakci zase vyjel zpet a takhle dve hodiny nez ho ze me prakticky vytrhli. Vaha ditete 3700, 54 cm, obvod hlavy 36 cm. Dekuji predem za odpoved. Pernicova Jarmila

Již na CT ledvin mohly být viděny nějaké problémy na pateři,jinak vyš na neurologii s vyloučením ploténkové lese jistě nutné.Kde ale těžko říci,pokud neznáme bydliště.U nás objednání je do týdne.

MUDr. Lenka Peníšková