Dobrý den,píši na tuto stránku,protože si nevím rady se svým zdravotním stavem.Již před třemi měsíci

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,píši na tuto stránku,protože si nevím rady se svým zdravotním stavem.Již před třemi měsíci jsem ze stresu začala zvracet,klepat se a stěžoval mě neustálý pocit úzkosti a strachu,že se mi zle opět udělá... zašla jsem tedy ke své lékařce se kterou jsme podrobně vyšetřily všechny možné onemocnění a diagnózy a všechno bylo negativní.Dostala jsem tedy doporučení vyhledat pomoc psychoterapeuta či psychiatra .I já už jsem dnes přesvědčená,že by mi pomoc mohla být přínosná v mém životě se semnou nikdo nemazlil.Otec odešel a nikdy už se nezajímal což byla první rána v životě,ale nikdy jsem z ní tyto problémy neměla až dnes mi dochází jak vyžaduju jeho pozornost.S mamkou spolu nevycházíme,takže když se vidíme jsou to jenom hádky,které mě ubíjí.Tudíž ze strany rodiny nulová možnost opory nebo naděje,že by mě někdo zkusil pochopit. a co se týče vzdělání,tak vím jen že se nedokážu soustředit.Psychicky mě tedy vždy položí,když někoho zklamu,když se stydím,bojím.Možná jsou to maličkosti a vyhledat lékaře vůbec není nutné a časem se to vše urovná,no i přesto bych chtěla slyšet odborný názor na to málo co jsem zde napsala.Děkuji za každou odpověd.-KJ
Dobrý den,
píšete, že jste před několika měsíci začala ze stresu zvracet. Na to se pak navázal neustálý strach, že se to bude opakovat. Chtěla bych Vás ocenit za to, že jste pro sebe vyhledala pomoc a povzbudit Vás ještě k návštěvě klinického psychologa či psychoterapeuta. Projevy, které popisujete totiž nevnímám jako maličkosti a představuji si, kolik sil Vás stojí boj se strachem i tělesnými obtížemi. Nemusíte na to být sama.
Přeji Vám hodně sil a ať najdete oporu, jakou byste si přála.
Adéla Kozelková