Dobrý den pane doktore, Moje dcera 3 roky trpí na časté zelené rymi a záněty středního ucha. Jsem

2 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,
Moje dcera 3 roky trpí na časté zelené rymi a záněty středního ucha. Jsem zoufalá, vždy to přijde večer nebo o víkendu. Do dětské nemocnice se už bojím jezdit, vždy ji ouško pichnou. Dcera se už odmítá vyšetřit. Už se mi aji boji říct,ze ju něco bolí. Chápu že pichnuti je asi nutné ,ale dcera už špatně slyší. Bojím se už večerů a víkendu. Na Vás, jsem se dočetla jen a jen kladných recenzi. Pacienti si Vás moc chválí a váží. Bylo by možné se k Vám zaregistrovat? Je možné,že to může mít dcera po mě? I já trpím na uši a časté infekce. Děkuji s pozdravem
Dobrý den. Patrně došlo k omylu a Vy jste oslovovala jiného lékaře. Já nabízím psychoterapeutické služby pro děti od 10 let, resp. pro adolescenty a dospělé. Držím Vám palce, abyste našla lékaře, který najde způsob, jak zdravotní stav Vaší dcery řešit.