Dobrý den, obávám se že mam nějakou psychickou poruchu nebo něco takového ale nejsem si tím jistá, takže už asi 4 roky, mám myšlení na sebevraždu, asi přes 3 roky jsem se řezala skrz něco v rodině a pak už jsem nemohla přestat. Teď jsem poslední dobou strašně skleslá, nemám vůbec náladu a jsem unavená. Mám problémy se spaním a snadno se rozčílím, kdykoliv se rozčílím a nebo jsem smutná tak myslím jen na to jaké by to bylo kdyby jsem umřela, že by mi bylo lépe a celkově by mi to připadalo lepší. Už nevím co mám dělat, poslední dobou slýchám i hlasy které nikdo jiný neslyší a když o tom někomu řeknu tak mi jen řekne že se mám vyspat a bude mi dobře. Každopádně děkuji za odpověď.

navštivte psychiatrickou ambulanci.POdle popisu jde skutečně o psychiatrickou dg., kde je nutná léčba psychofarmaky.

Dobrý den, vnímám Vaše hledání a pokus si porozumět i Vaše sebevražedné tendence. Cítíte se skleslá a také jste se řezala. Myslím, že by bylo dobré navštívit psychoterapeuta nebo přes doporučení praktického lékaře klinického psychologa, kteří svou podporou a hledáním cest, jak se můžete cítit lépe, mohou výrazně umenšit Vaše utrpení.
Přeji, abyste se co nejdříve cítila plná sil a dovedla se těšit ze života.