Dobrý den, několik dní mám na břiše a na zadech malé červené pupínky různě rozmístěné a hodně svědí.

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, několik dní mám na břiše a na zadech malé červené pupínky různě rozmístěné a hodně svědí. Žádné léky neberu ani nejsem nijak nemocná. Doktorka mi řekla že neví co to je a na kožní nebo alergologii mě můžou objednat až za dlouho. Můžete mi poradit co to může být a co s tím můžu dělat? Děkuji.
Dobrý den, příčina může být různá. Infekční, např. virová, nebo když je infekce v zubu či jinde, nebo z potravin když kombinujete hodně kyseliny . kys. citronová a octová ( vysadit citrusy, barevné nápoje, octy, horčice, kečupy ..) nejezte multivitaminy, celaskony, potravin. doplňky... tak z ostrého koření... a pak jiné příčiny - hematologická a podobně ...