Revoluční 1503, Uherské Hradiště
Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Velice milá,příjemná,ale hlavně super odborník. Již několikrát mi pomohla,je to skvělý človíček. Děkuji moc

K paní doktorce jsem přešla od pana doktora z Uherského Brodu, který mne léčil víc jak tři roky, ale žádné výsledky se nedostavily. S paní doktorkou jsem velice spokojená, má zájem o pacienta, vždy se snaší najít nějakou cestu, jak pomoct. Je velmi informovaná ohledně nových metod a hlavně je na prvním místě doktorka!I paní sestřička je velmi fajn, vždy ochotná. Takže můžu hodnotit jen pozitivně. Vendula

vstřícná, podrobně vysvětlí, hledá šetrnou léčbu

Kdyby vsichni lekari byli tak fajn.I sestra je ok.Za rok nashle.

Vynikající odbornice, trpělivá, velmi bádavá, kdykoliv ochotná a sympatická, všechno důkladně vysvětlí. Moc jsem spokojená a alergii mám díky ní pod kontrolou. Ivana

paní doktorka skvělá ale ta sestra to je dílo.arogantní falešná

Vse funguje jak ma

Pani doktorka me dostala z hodne velkych sr... Diky ji za to.Jen nema stesti na sestry. Sestra je dost naladova. Pred nedavnem jsem tam byla a videla jsem ji, jak jednu starsi pacientku oslovila dost opovrzlivym tonem: A co si pani preje? Znelo to dost divne. Ale jak rikam.Pani Vicenikova je uzasny clovek, takze me hodnoceni patri pani doktorce,ale sestre ne.

Výborná paní doktorka.Vždy poradí i na základě telefonického rozhovoru.Všechno vždy podrobně vysvětlí a poradí.Můžu jen doporučit.A sestřička je taky hodná a vždy ochotná.

Chodíme k paní doktorce už dlouho a vždycky bylo vše v naprostém pořádku...vše mi bylo vysvětleno i 2x pokud bylo nutné :-) a sestřička byla také vždy v pohodě...já jsem spokojená s léčbou která pomohla i s přístupem lékaře a sestry

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko/doktore, jaký je rozdíl mezi LA Ubistesin a Mepivastesin?Jaký má míň alergií a nežádoucích účinků? Aplikují a účinkují stejně? Čekají mě (snad menší) zákroky u zubaře a ráda bych věděla, co zvolit, abych minimalizovala možné nežádoucí účinky (jako otok , poškození nervů, cév, alergická reakce a podobně). Bude to má první invazivní léčba (má první injekce LA, u jiných) a protože jsem alergik na mnoho léků a preparátů, chtěla bych riziko minimalizovat. K tomu bych se ráda ještě optala, zda je vhodné se nějak připravit a vzít si třeba před zákrokem preventivně Zodac (beru ho několikrát do roka v prostředí, kde narazím na roztoče nebo v pylové sezoně). Děkuji

Dobrý den, zubní lékaři mají své zaužívané léky, takže Vám nabídnou to co používají. Nedá se říci, že některý z nich je horší či lepší. Pokud nikdy anestezie nebyla aplikovaná, nejde předem nikdy říci, zda reakce bude či nikoli a jaká. Zodac podaný předem reakci vysloveně nazabrání, ale jeho požití neublíží.

MUDr. Mirjana Viceníková

• Dobrý den,
    Už delší dobu mě trápí bolesti hlavy a nesnesitelná bolest (tlak) za očima. Mohlo by to být nejspíš z alergie na pyly. Vždy když se postavím nebo se jen zastavím a pak zase jdu zamotá se mi hlava. Trvá to už asi dva měsíce. Nikde jsem s tím u doktora nebyla. Před 14 dny to byl ale extrém. Ležela jsem u jezera vedle vysoké trávy (na kterou mám alergii), ale byla jsem úplně v pořádku a dovolila jsem si tam ležet, jelikož jsem měla v ten den prášek (aerius) . Když jsem se pak postavila zamotala se mi hlava a začala mi tak třeštit, až mě to dohnal k slzám. Po příjezdu domů jsem zvracela. Do nemocnice jsem nejela, s lékařem jsem o tom také nemluvila. Je mi teprve 13 let a nechci trpět takovými problémy. Poraďte mi prosím. Předem děkuji za zpětnou vazbu.

Dobrý den,
    silné bolesti hlavy se hlavně neřeší přes internet, ale co nejdříve u svého pediatra, který event. zváží odeslání na neurologické vyšetření...potíže nemusí být z alergie

MUDr. Mirjana Viceníková