Revoluční 1503, Uherské Hradiště
Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Velice milá,příjemná,ale hlavně super odborník. Již několikrát mi pomohla,je to skvělý človíček. Děkuji moc

K paní doktorce jsem přešla od pana doktora z Uherského Brodu, který mne léčil víc jak tři roky, ale žádné výsledky se nedostavily. S paní doktorkou jsem velice spokojená, má zájem o pacienta, vždy se snaší najít nějakou cestu, jak pomoct. Je velmi informovaná ohledně nových metod a hlavně je na prvním místě doktorka!I paní sestřička je velmi fajn, vždy ochotná. Takže můžu hodnotit jen pozitivně. Vendula

vstřícná, podrobně vysvětlí, hledá šetrnou léčbu

Kdyby vsichni lekari byli tak fajn.I sestra je ok.Za rok nashle.

Vynikající odbornice, trpělivá, velmi bádavá, kdykoliv ochotná a sympatická, všechno důkladně vysvětlí. Moc jsem spokojená a alergii mám díky ní pod kontrolou. Ivana

paní doktorka skvělá ale ta sestra to je dílo.arogantní falešná

Vse funguje jak ma

Pani doktorka me dostala z hodne velkych sr... Diky ji za to.Jen nema stesti na sestry. Sestra je dost naladova. Pred nedavnem jsem tam byla a videla jsem ji, jak jednu starsi pacientku oslovila dost opovrzlivym tonem: A co si pani preje? Znelo to dost divne. Ale jak rikam.Pani Vicenikova je uzasny clovek, takze me hodnoceni patri pani doktorce,ale sestre ne.

Výborná paní doktorka.Vždy poradí i na základě telefonického rozhovoru.Všechno vždy podrobně vysvětlí a poradí.Můžu jen doporučit.A sestřička je taky hodná a vždy ochotná.

Chodíme k paní doktorce už dlouho a vždycky bylo vše v naprostém pořádku...vše mi bylo vysvětleno i 2x pokud bylo nutné :-) a sestřička byla také vždy v pohodě...já jsem spokojená s léčbou která pomohla i s přístupem lékaře a sestry

43 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    na lýtku se mi udělala vyrážka - jsou to malé červené pupínky. Mohla bych se prosím zeptat, co by mi pomohlo k redukci pupínků?
    Děkuji za odpověď

Dobrý den, záleží z čeho pupínky na lýtku jsou. Lokalizace jen na lýtku, těžko soudit z čeho, jestli poštípané od hmyzu, klištěte, ..pokud to není opar a plíseň, tak by mohl pomoct kortikoid lokálně - Hydrocortison volně prodejný v lékárně

MUDr. Mirjana Viceníková

• Dobrý den, už měsíc mám velkou vyrážku na rukou a nohou ( jinde ne ) strašně to svědí ale jen když he tam strup jakmile ho rozskrsbu tak to nesvědi ..byla jsem na alergologii (jsem mírně alergická na traviny) žádné léky neberu a s ničím se neléčim .. doktor se na mne podíval jedním okem ( trvalo to ani ne minutu ) a uz mi začal psát hormonální léky a artikoidy .. ty jsem zatím nevzala ... Řekla jsem mu, jestli nemůžu mít alergologii na pšenici ( peču každý den chléb ) on hned že ano že můžu být že je to taky travina ..ale žádné testy nic ..
    Infekční to asi také nebude bydlím s dalšími 5 lidmi a nic nemají .. uz si nevím rady co by to mohlo být

Chování alergologa dost podivné. Kožní potíže se řeší hlavně na kožním...

MUDr. Mirjana Viceníková