Revoluční 1503, Uherské Hradiště
Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Velice milá,příjemná,ale hlavně super odborník. Již několikrát mi pomohla,je to skvělý človíček. Děkuji moc

K paní doktorce jsem přešla od pana doktora z Uherského Brodu, který mne léčil víc jak tři roky, ale žádné výsledky se nedostavily. S paní doktorkou jsem velice spokojená, má zájem o pacienta, vždy se snaší najít nějakou cestu, jak pomoct. Je velmi informovaná ohledně nových metod a hlavně je na prvním místě doktorka!I paní sestřička je velmi fajn, vždy ochotná. Takže můžu hodnotit jen pozitivně. Vendula

vstřícná, podrobně vysvětlí, hledá šetrnou léčbu

Kdyby vsichni lekari byli tak fajn.I sestra je ok.Za rok nashle.

Vynikající odbornice, trpělivá, velmi bádavá, kdykoliv ochotná a sympatická, všechno důkladně vysvětlí. Moc jsem spokojená a alergii mám díky ní pod kontrolou. Ivana

paní doktorka skvělá ale ta sestra to je dílo.arogantní falešná

Vse funguje jak ma

Pani doktorka me dostala z hodne velkych sr... Diky ji za to.Jen nema stesti na sestry. Sestra je dost naladova. Pred nedavnem jsem tam byla a videla jsem ji, jak jednu starsi pacientku oslovila dost opovrzlivym tonem: A co si pani preje? Znelo to dost divne. Ale jak rikam.Pani Vicenikova je uzasny clovek, takze me hodnoceni patri pani doktorce,ale sestre ne.

Výborná paní doktorka.Vždy poradí i na základě telefonického rozhovoru.Všechno vždy podrobně vysvětlí a poradí.Můžu jen doporučit.A sestřička je taky hodná a vždy ochotná.

Chodíme k paní doktorce už dlouho a vždycky bylo vše v naprostém pořádku...vše mi bylo vysvětleno i 2x pokud bylo nutné :-) a sestřička byla také vždy v pohodě...já jsem spokojená s léčbou která pomohla i s přístupem lékaře a sestry

34 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jak poznám že jsem alergická. Doposud jsem žádnou neměla.

Ráno se vzbudím s plným nosem ale spíš vodnata rýma, častější kýchání. Doma máme kočku 3rokem a spí semnou. Když jsem venku tak nic necítím se nemocne. Děkuji

Pokud máte nosní problém taky 3 roky jako kočku, pak můžete mít alergii na kočku. Pokud je kočka v bytě 3roky a rýmu máte půlrok, tak to z kočky pravděpodobně není. Při alergii na kočku byste měla silné potíže když byste se s ní polísala, dala k obličeji,pak by byl otok tváře, silné kýchání, otoky víček, červené spojivky, rýma...pokud Vám to blízký kontakt s kočkou nedělá, alergii pravděpodobně nemáte

MUDr. Mirjana Viceníková

• Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat jestli se provádí i testy alergii na různé potraviny, a pokud ano tak kolik takový test stojí a kde si ho mohu nechat udělat.

Děkuji

Potravinová alergie se diagnostikuje odběrem krve, lékař alergolog zaškrtne v žádance potraviny, které vyhodnotí jako podezřelé, že Vám způsobily otoky či kopřivku, dušnost. Pak existuje ale i laktozová intolerance, histaminová intolerance, to vše by měl poznat alergolog při pohovoru s pacientem ev to potvrdí odběrem krve ..proto není důležitý jen odběr krve, ale taky pohovor- anamnesa- dle které lékař už pojme podezření co problém způsobilo. Pacient neplatí nic

MUDr. Mirjana Viceníková