Alergolog Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie
Revoluční 1503, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie Jiný

Velmi milá, lidská a pohodová paní doktorka. Je skvělý odborník, dokáže vždy poradit a hlavně účelově pomoct. Jedna z nejlepších lékařek, co jsem za život potkala.

Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie Jiný

Doktorka, která konečně vyřešila můj problém s Astmatem trvající 5 let, kdy jsem do té doby pořád jen chodil od vyšetření k vyšetření, nic mi nezabíralo a na plicním mi vůbec nepomohli. Paní doktorka je vzdělaný odborník s lidským přístupem, je vidět že ji práce moc baví a udělá pro pacienta všechno, aby mu pomohla vyřešit jeho potíže! Jednoznačně doporučuji!

Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Velice milá,příjemná,ale hlavně super odborník. Již několikrát mi pomohla,je to skvělý človíček. Děkuji moc

K paní doktorce jsem přešla od pana doktora z Uherského Brodu, který mne léčil víc jak tři roky, ale žádné výsledky se nedostavily. S paní doktorkou jsem velice spokojená, má zájem o pacienta, vždy se snaší najít nějakou cestu, jak pomoct. Je velmi informovaná ohledně nových metod a hlavně je na prvním místě doktorka!I paní sestřička je velmi fajn, vždy ochotná. Takže můžu hodnotit jen pozitivně. Vendula

vstřícná, podrobně vysvětlí, hledá šetrnou léčbu

Kdyby vsichni lekari byli tak fajn.I sestra je ok.Za rok nashle.

Vynikající odbornice, trpělivá, velmi bádavá, kdykoliv ochotná a sympatická, všechno důkladně vysvětlí. Moc jsem spokojená a alergii mám díky ní pod kontrolou. Ivana

paní doktorka skvělá ale ta sestra to je dílo.arogantní falešná

Vse funguje jak ma

Pani doktorka me dostala z hodne velkych sr... Diky ji za to.Jen nema stesti na sestry. Sestra je dost naladova. Pred nedavnem jsem tam byla a videla jsem ji, jak jednu starsi pacientku oslovila dost opovrzlivym tonem: A co si pani preje? Znelo to dost divne. Ale jak rikam.Pani Vicenikova je uzasny clovek, takze me hodnoceni patri pani doktorce,ale sestre ne.

38 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Když si lehnu na nově vyprané povlečení (vyprané i pouze jen ve vodě) tak se mi dělá po těle vyrážka - "mapa" a na jiných místech pupínky. Čím víc jsem namazaný tělovým mlékem tím je vyrážka mírnější. Už mě tato vyrážka trápí 3 měsíce, byl jsem na kožním i alergologii, kde mi udělali základní testy - zjištěna alergie na prach, roztoče a trávy. Povlečení vyprané na 60C, vyžehlené na možný nejvyšší stupeň a i promrzlé. Můžete mi poradit? Děkuji

Kožní potíže nejsou z roztočů ani trav. Tyto alergeny způsobují svědění očí,kýchání, rýmu, ucpaný nos, kašel, ale ne kožní pot. U kožních potíží se musí vyloučit infekční ložisko v těle ( zuby, moč, gyneko, krční, ev helicobakter),musí se vysadit kyseliny,multivitaminy, celaskony, kyselina citronová,ostré koření, ev se dělají vyšetření k vyloučení interního onemocnění ( základní odběry u obvodního lékaře ), a taky se nemusí na nic přijít, může to být poinfekční záležitost.. Ale toto všechno Vám měl říct alergolog, u kt. jste byl/a

MUDr. Mirjana Viceníková

Dobrý den, před měsícem mi byla zjištěna alergie na bílkovinu kravského mléka a intolerance laktózy. Od té doby se snažím jíst s omezením, aby se tam tento alergen a laktóza nevyskytovaly v potravinách. Téměř po každém druhém jídle se mi však břicho nafoukne do velkých rozměrů, cítím pnutí a mám pocit, jak kdyby mi měly prasknout střeva. Normálně mám břicho dalo by se říci ploché, ale když se mi nafoukne, vypadám jak těhotná. Břicho mě bolí a mívám pocity na zvracení a chodím často na záchod po jídle. Jsem čím dál tím více unavená. U lékaře mi řekli, ať si hlídám složení potravin, které jím a když jsem volala na alergologii, tak mi do telefonu řekli, že nejsou poradna a dietologie. Nevím jak bych měla postupovat. Necítím se dobře ani po fyzické, tak po psychické stránce. Předem Vám moc děkuji za Vaší odpověď.

Dobrý den, pokud máte zažívací obtíže, měly by být došetřeny především v gastroenterologické ambulanci ( může být nemoc žaludku, slinivky,žlučníku..) V jakých laboratorních parametrech byla stanovena alergie na BKM - bylo to ve třídě IgE? Pokud je zažívací problém, vypsat si vše co bylo přijato ústy 12 hod zpětně a pak konzultovat s lékařem gastroenterologem event. alergologem osobně, ne telefonicky.