Revoluční 1503, Uherské Hradiště
Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Velice milá,příjemná,ale hlavně super odborník. Již několikrát mi pomohla,je to skvělý človíček. Děkuji moc

K paní doktorce jsem přešla od pana doktora z Uherského Brodu, který mne léčil víc jak tři roky, ale žádné výsledky se nedostavily. S paní doktorkou jsem velice spokojená, má zájem o pacienta, vždy se snaší najít nějakou cestu, jak pomoct. Je velmi informovaná ohledně nových metod a hlavně je na prvním místě doktorka!I paní sestřička je velmi fajn, vždy ochotná. Takže můžu hodnotit jen pozitivně. Vendula

vstřícná, podrobně vysvětlí, hledá šetrnou léčbu

Kdyby vsichni lekari byli tak fajn.I sestra je ok.Za rok nashle.

Vynikající odbornice, trpělivá, velmi bádavá, kdykoliv ochotná a sympatická, všechno důkladně vysvětlí. Moc jsem spokojená a alergii mám díky ní pod kontrolou. Ivana

paní doktorka skvělá ale ta sestra to je dílo.arogantní falešná

Vse funguje jak ma

Pani doktorka me dostala z hodne velkych sr... Diky ji za to.Jen nema stesti na sestry. Sestra je dost naladova. Pred nedavnem jsem tam byla a videla jsem ji, jak jednu starsi pacientku oslovila dost opovrzlivym tonem: A co si pani preje? Znelo to dost divne. Ale jak rikam.Pani Vicenikova je uzasny clovek, takze me hodnoceni patri pani doktorce,ale sestre ne.

Výborná paní doktorka.Vždy poradí i na základě telefonického rozhovoru.Všechno vždy podrobně vysvětlí a poradí.Můžu jen doporučit.A sestřička je taky hodná a vždy ochotná.

Chodíme k paní doktorce už dlouho a vždycky bylo vše v naprostém pořádku...vše mi bylo vysvětleno i 2x pokud bylo nutné :-) a sestřička byla také vždy v pohodě...já jsem spokojená s léčbou která pomohla i s přístupem lékaře a sestry

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den chci se zeptat je možné mít rok sucho v puse i v krku a pálení na hrudi občas za příčiny nějaké alergie a pokud ano jaké vyšetření by se mělo udělat děkuji moc za odpověd naschledanou

Popisované příznaky mohou znamenat interní onemocnění - cukrovka, štít.žláza, nebo reflux žaludečních šťáv, nebo to může být chronická rýma s ucpaným nosem , může jít o infarkt, plicní onemocnění, astma..příznaky spíše spolu nesouvisí- sucho v puse a bolest na hrudi. Vždy navštivte především svého ošetřujícího lékaře a ten posoudí zda problém vyřeší sám či Vás odešle ke specialistovi...

MUDr. Mirjana Viceníková

• dobrý den strašně mi vadi sluníčko nemůžu se dívat ani pomalu přes brýle čim to je nevíte a mám pořád vyschle oči i nos i v krku a pali mě na hrudi už s toho sucha a nepomá mi nic žádné mořské kapky nic je možné že mám nějakou alergii když mě pořád pálí v krku až na hrud a mam sucho pořád i v nose a puse nebo spiš může jíd o nějakou infekci špatně vyléčenou,protože jsem měla v nose nějakou infekci ze stěru mi dělala lékařka dvakrát mi na to dala antibiotika a je možné že to nezabralo,protože si mě pak už ani nepozvala na stěry na kontrolu děkuji moc za odpověd naschledanou.

Dobrý den, stav který popisujete může být čistě poinfekční hyperreaktivita sliznic - tj podráždění sliznic proběhlou infekcí a tyto potřebují jistý čas k regeneraci. Kontrolní stěry po léčbě antibiotiky se běžně nemusí dělat, jen když je k tomu důvod. Asi vhodné ORL vyšetření a dle výsledku pak dál. Pokud by se problém stupňoval a byl horší, pak vyšetření revmatologické ( sicca sy) event vyšetření štít.žlázy.. M.Viceníková

MUDr. Mirjana Viceníková