Mirjana Viceníková, alergolog Uherské Hradiště

MUDr. Mirjana Viceníková

Uložit

Alergolog Více

19 názorů

Uložit


Adresa

Revoluční 1503, Uherské Hradiště
Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie Jiný

Velmi milá, lidská a pohodová paní doktorka. Je skvělý odborník, dokáže vždy poradit a hlavně účelově pomoct. Jedna z nejlepších lékařek, co jsem za život potkala.

T
Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie Jiný

Doktorka, která konečně vyřešila můj problém s Astmatem trvající 5 let, kdy jsem do té doby pořád jen chodil od vyšetření k vyšetření, nic mi nezabíralo a na plicním mi vůbec nepomohli. Paní doktorka je vzdělaný odborník s lidským přístupem, je vidět že ji práce moc baví a udělá pro pacienta všechno, aby mu pomohla vyřešit jeho potíže! Jednoznačně doporučuji!

Ověřený profil
Umístění: Ordinace odborného lékaře alergologie a imunologie

Velice milá,příjemná,ale hlavně super odborník. Již několikrát mi pomohla,je to skvělý človíček. Děkuji moc

Ověřený profil

K paní doktorce jsem přešla od pana doktora z Uherského Brodu, který mne léčil víc jak tři roky, ale žádné výsledky se nedostavily. S paní doktorkou jsem velice spokojená, má zájem o pacienta, vždy se snaší najít nějakou cestu, jak pomoct. Je velmi informovaná ohledně nových metod a hlavně je na prvním místě doktorka!I paní sestřička je velmi fajn, vždy ochotná. Takže můžu hodnotit jen pozitivně. Vendula

vstřícná, podrobně vysvětlí, hledá šetrnou léčbu

Kdyby vsichni lekari byli tak fajn.I sestra je ok.Za rok nashle.

Vynikající odbornice, trpělivá, velmi bádavá, kdykoliv ochotná a sympatická, všechno důkladně vysvětlí. Moc jsem spokojená a alergii mám díky ní pod kontrolou. Ivana

paní doktorka skvělá ale ta sestra to je dílo.arogantní falešná

J

Vse funguje jak ma

Ověřený profil

Pani doktorka me dostala z hodne velkych sr... Diky ji za to.Jen nema stesti na sestry. Sestra je dost naladova. Pred nedavnem jsem tam byla a videla jsem ji, jak jednu starsi pacientku oslovila dost opovrzlivym tonem: A co si pani preje? Znelo to dost divne. Ale jak rikam.Pani Vicenikova je uzasny clovek, takze me hodnoceni patri pani doktorce,ale sestre ne.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

43 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
na lýtku se mi udělala vyrážka - jsou to malé červené pupínky. Mohla bych se prosím zeptat, co by mi pomohlo k redukci pupínků?
Děkuji za odpověď

Dobrý den, záleží z čeho pupínky na lýtku jsou. Lokalizace jen na lýtku, těžko soudit z čeho, jestli poštípané od hmyzu, klištěte, ..pokud to není opar a plíseň, tak by mohl pomoct kortikoid lokálně - Hydrocortison volně prodejný v lékárně

MUDr. Mirjana Viceníková

Dobrý den, už měsíc mám velkou vyrážku na rukou a nohou ( jinde ne ) strašně to svědí ale jen když he tam strup jakmile ho rozskrsbu tak to nesvědi ..byla jsem na alergologii (jsem mírně alergická na traviny) žádné léky neberu a s ničím se neléčim .. doktor se na mne podíval jedním okem ( trvalo to ani ne minutu ) a uz mi začal psát hormonální léky a artikoidy .. ty jsem zatím nevzala ... Řekla jsem mu, jestli nemůžu mít alergologii na pšenici ( peču každý den chléb ) on hned že ano že můžu být že je to taky travina ..ale žádné testy nic ..
Infekční to asi také nebude bydlím s dalšími 5 lidmi a nic nemají .. uz si nevím rady co by to mohlo být

Chování alergologa dost podivné. Kožní potíže se řeší hlavně na kožním...

MUDr. Mirjana Viceníková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti