Dobrý den, myslím, že trpím psycopatií a sociopatií. k JIstotě mě dovede jen psycholog nebo se op

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
myslím, že trpím psycopatií a sociopatií.
k JIstotě mě dovede jen psycholog nebo se oproblému mohu svěřit i svému praktickému lékaři nebo jak to lze diagnostikovat na100%?
Dobrý den,
diagnózy stanovuje psychiatr, často na základě výsledků psychodiagnostického vyšetření klinickým psychologem. Doporučuji se obrátit na psychiatra a s ním se domluvit na vhodném postupu.