Dobrý den Můj manžel mi byl v 41. letech nevěrný s mladší ( 30. letou ) kdy byl poprvé v lázních.Ny

2 Počet odpovědí:
Dobrý den
Můj manžel mi byl v 41. letech nevěrný s mladší ( 30. letou ) kdy byl poprvé v lázních.Nyní mu je 60. let a já objevila důkaz milostné dopisy po 20. letech.Zjistila jsem z dopisů, že to trvalo min. 2 roky i po lázních.Jsem 37 let s ním vdaná. je mi 56. let a toto mě strašně moc zasáhlo, protože jsem mu po celý život věřila, a byla jsem mu věrná.Nikdy v životě jsme neměli žádnou krizi.Jsem nešťastná, zklamaná a prosím o případnou radu.Nedokážu se s tím vůbec vyrovnat a žít.
Za případnou zpětnou vazbu předem děkuji.
Dobrý den. Vaší starosti rozumím a věřím, že to musí být velmi těžké. Patrně se prožíváte pocity bezmoci. Odpověď nelze napsat jednoduše. Jak se k věci postavit? Jak s tímto pocitem naložit? Jak mluvit s manželem? Je možné to vysvětlit?
Jistě Vás napadají i další otázky. Doporučila bych Vám nebýt na takovou zátěž sama. Můžete vyhledat (možná jen krátkodobě) terapeutickou podporu. Někoho, kdo by Vás tímto těžkým obdobím provedl, abyste zase našla pevnou půdu pod nohama a mohla se rozhodnout, jaký postoj zaujmete, co budete dělat dál. Přeji Vám hodně štěstí.