Dobrý den Můj manžel mi byl v 41. letech nevěrný s mladší ( 30. letou ) kdy byl poprvé v lázních.Ny

Dobrý den
Můj manžel mi byl v 41. letech nevěrný s mladší ( 30. letou ) kdy byl poprvé v lázních.Nyní mu je 60. let a já objevila důkaz milostné dopisy po 20. letech.Zjistila jsem z dopisů, že to trvalo min. 2 roky i po lázních.Jsem 37 let s ním vdaná. je mi 56. let a toto mě strašně moc zasáhlo, protože jsem mu po celý život věřila, a byla jsem mu věrná.Nikdy v životě jsme neměli žádnou krizi.Jsem nešťastná, zklamaná a prosím o případnou radu.Nedokážu se s tím vůbec vyrovnat a žít.
Za případnou zpětnou vazbu předem děkuji.
Dobrý den. Vaší starosti rozumím a věřím, že to musí být velmi těžké. Patrně se prožíváte pocity bezmoci. Odpověď nelze napsat jednoduše. Jak se k věci postavit? Jak s tímto pocitem naložit? Jak mluvit s manželem? Je možné to vysvětlit?
Jistě Vás napadají i další otázky. Doporučila bych Vám nebýt na takovou zátěž sama. Můžete vyhledat (možná jen krátkodobě) terapeutickou podporu. Někoho, kdo by Vás tímto těžkým obdobím provedl, abyste zase našla pevnou půdu pod nohama a mohla se rozhodnout, jaký postoj zaujmete, co budete dělat dál. Přeji Vám hodně štěstí.

Dobrý den, Váš příběh je plný bolesti. Současně je v něm ale i naděje a nové možnosti pro další život. Z mého pohledu je to úkol pro Vás oba, pro Vás i Vašeho manžela. Zdá se, že Váš vztah má velké množství společných hodnot, pro které stálo zato o něj pečovat až doposud. Nepíšete, zda jste se svou bolestí a starostmi sama, nebo zda o nich ví Vás manžel. Myslím, že bude potřebné se vzájemně pochopit, co prožíváte, co od vztahu potřebujete a jak se o něj během jeho vývoje dále starat. Zvažovali jste navštívit párového nebo rodinného terapeuta? A zde tyto otázky otevřít?
Držím Vám oběma palce, aby se Vám povedlo najít odvahu k překonání a vyléčení tohoto zranění.