Dobrý den.Moje dcerka chodí do logopedickej školky na Hornickú.Má 4,5 roku často se stává,a spíše se

2 Počet odpovědí:
Dobrý den.Moje dcerka chodí do logopedickej školky na Hornickú.Má 4,5 roku často se stává,a spíše se bojí některych učitelek a i řemeselníků,který občas tam něco jdou opravit.Hodně břečí až panicky a volá mani tati.Jenže když brečí ve školce,tak,pokaždé brečí doma i když spí.Pak na druhý den nechce jít do školky,že se bolí,že se situace bude opakovat.Nám to nepřipadá normální a proto se chci zepta,jestli to z psychologického hlediska nenechá na dcerke nejaké následky.Toho se moc obáváme.Děkuju za odpověd a radu.
Dobrý den, pokud má vaš dcera strachy, doporučuji si koupit knížku, kterou jsem vydala: Už se nechci bát. Pomocí knihy se naučíte pracovat jak se strachy dětskými, tak dospělými. Kniha je v celém setu, spolu s terapeutickými kartami pro muže, pro ženy a pro děti, součástí je také pracovní deník a 2x meditace. K dostání u mě na stránkách :)
Práce se strachy není náročná, jen musíte vědět jak na to.
Krásný den.