Dobrý den, mohl bych pokorně požádat o odpověď na moji otázku týkajicí se již dlouholetého problému

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, mohl bych pokorně požádat o odpověď na moji otázku týkajicí se již dlouholetého problému s SI skloubením (křížokyčlního kloubu). Je mi skoro 30 let a už od školních let se mi jedou za čas objeví velké bolesti tohoto zkloubení. V posledních letech cca 2x-3x za rok. Bolest je stupňující od počátečních příznaků po nemožnost vstát z postele nebo se v ní jen otočit. Někdy i horké otoky a horečky. Zvláštní je, že bolest je nejhorší po ránu kdy mám vstát z postele. Po té co vyrazím do práce jako by se rozhýbu a přes den cítím jen lehký tlak a nekdy mensí bolest. Ale jak je zase večer opět začnu kulhat a doma popř. před spaním mne provází nesnesitelná bolest a omezení hybnosti. Takto to trva cca 2-3 týdny a je po problému. Nejsem si jist co to způsobuje ale mam pocit , že většinou je spouštěč prochladnutí. Po dobu bolestí neužívám žádné léky nekdy jen brufen abych mohl aspon usnout a nahřívám si bedra a pánev dečkou což je někdy i vedoucí ke zhoršení bolesti. Mohu se zeptat co by to mohlo způsobovat? Nebo kam se mám jít nechat vyšetřit? Můj Pl mi vždy řekne, že mám zkrácené svaly pomůže jedině cvičení. Asi to má něco do sebe ale nemyslim si, že by to byla hlavní příčina. Děkuji za odpověď. S pozdravem Tomáš.
Běžte na neurologii nebo na rehabilitaci