Dobrý den, měl bych dotaz. Je mi 21 let a už nějaké 2-3 roky bojuji s tím, kdo vlastně jsem. Již od

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, měl bych dotaz. Je mi 21 let a už nějaké 2-3 roky bojuji s tím, kdo vlastně jsem. Již od dětství (cca 12let) se tajně doma prevlékám do dámského oblečení. Ne, že by mi to dělalo nějak sexuálně dobře, prostě se tak cítím lépe. Nyní už dva roky bydlím s přítelkyní a kdykoliv jsem sám, dělám to stejné. Nevím, zda s ní vlastně nejsem jen ze zučeného zvyku. Kdykoliv máme koitus, to, co mě vzrušuje je představa, že jsem v jejím těle a máme to prostě opačně. Když usínám, představuji si, jak jsem v těle opačného pohlaví. Často nad tím uvažuji i přes den. Nejde o nějaký typ vzrušení, spíše něco jako závist, že mohou být opravdu ženy. Je možné, že bych mohl být transsexuál? Nebo jde pouze o nějaký můj vnitřní problém? Děkuji za jakoukoliv reakci.
Dobrý den, myslím si, že by opravdu stálo za to ve Vašem případě vyhledat odborníka, klinického psychologa (ideálně se specializací na témata sexuální identity), nebo přímo sexuologa a pobavit se o tom s ním. Mohlo by se Vám spoustu věcí ujasnit a hlavně Vám pomoci do budoucna ve Vaší další cestě. Abyste mohl plně a spokojeně žít v souladu s tím, kdo jste.