Dobrý den mám takový dotaz. Ve škole si všichni myslí že jsem zamilovana do našho mistra odborného v

2 Počet odpovědí:
Dobrý den mám takový dotaz. Ve škole si všichni myslí že jsem zamilovana do našho mistra odborného vycviku.
Jenže ja vím že má svou rodinu přitelkyni a nikdy bych se do něho zamilovala a tohle když jsem všem řekla i jemu přimo do oči tak mi nevěří. Tak nevim co mám dělat.
Dobrý den. Otázkou je, co hledáte. Jestli jak ostatní přesvědčit o své pravdě. (A to nemusí být v našich silách.) Nebo jak si udržet nadhled a vlastní názor?
Člověk se může zamilovat i do zadaného protějšku. Na tom není nic špatného. Důležité je, co udělá. A čemu věří, co cítí on sám. A z toho se nemusí nikomu zpovídat.