Dobrý den mám takový dotaz. Ve škole si všichni myslí že jsem zamilovana do našho mistra odborného vycviku.
Jenže ja vím že má svou rodinu přitelkyni a nikdy bych se do něho zamilovala a tohle když jsem všem řekla i jemu přimo do oči tak mi nevěří. Tak nevim co mám dělat.
Dobrý den. Otázkou je, co hledáte. Jestli jak ostatní přesvědčit o své pravdě. (A to nemusí být v našich silách.) Nebo jak si udržet nadhled a vlastní názor?
Člověk se může zamilovat i do zadaného protějšku. Na tom není nic špatného. Důležité je, co udělá. A čemu věří, co cítí on sám. A z toho se nemusí nikomu zpovídat.

Důležité je, co Vy chcete, co Vy si myslíte...a co říkají ostatní, to Vám přeci může být jedno? V životě je to často tak, že nás druzí chtějí přesvědčit o jejich pravdě, ale to, ve svém důsledku, není pro nás dobré. Je to totiž jejich pravda, ale ne naše. Dělejte a myslete si, co chcete...a neste za to pak svoji odpovědnost :-)...Tak to dělají dospělí lidé :-).