Dobrý den, mám problém s hrubou a "krupicovitou pletí". Je mi 29let a měla jsem vždy trochu problé

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám problém s hrubou a "krupicovitou pletí". Je mi 29let a měla jsem vždy trochu problém s akné cca kolem 23let se to srovnalo. V půlce ledna zhruba se mi během 2 dnů osypalo celé čelo a zhrubla mi pleť. Je to vidět hodně především venku na světle. Pupínky jsou menší začervenalé, proti světlu úplná krupice, ale jen na obličeji ( celé čelo, méně na tvářích a kolem brady, krk a záda ne). Svědí to jen opravdu málo jen někdy po odlíčení. Přibližně stejnou dobu mám i problém se zadní rýmou, ale nevím jestli by to mohlo mít nějakou souvislost. Kosmetiku mám pořád stejnou.
Děkuji moc za odpověď
Dobrý den , u nás na klinice řešíme problémy s pletí pomocí laserů , určitě se objednejte , lékařka se podívá , zhodnotí a navrhne další postup.
S pozdravem MUDr Veselá