Dobrý den, mám otázku...14.6 jsem měl úraz při kterém jsem si zlomil zápěstí na více kousků a klíčni

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám otázku...14.6 jsem měl úraz při kterém jsem si zlomil zápěstí na více kousků a klíčni kost. Myslíte že je možnost že bych mohl 20.7 s kamarády na vodu? (kanoe). Klíční kost nemám v sadre ani zdrátovanou a tak... Mám jen ortézu (kruhy). Je pravděpodobnost že bych mohl jet, tudíž i pádlovat když budu opatrný? Děkuji.
20.7.219 bych ruku šetřil, protože si můžete vytvořit i na klíční kosti pakloub - na vodu můžete, ale spíše se věnovat něčemu jinému, než pádlování.