Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Odborný lékař chirurgie
Nemocniční 5, Uničov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
*
Ověřený profil

Takových doktorů by mělo být víc.Byla jsem se vším spokojená.Doporučuji každému.Je prostě jednička.

P
Ověřený profil

Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Odborník, vše vysvětlí a uklidní. Stále usměvavý a v dobré náladě. Výnikající přístup k pacientům. Kéž by bylo takových více.

V
Ověřený profil

Pan primář mě před rokem operoval žlučník v Area medice ve Valašském Mezíříčí.Byla jsem moc spokojená i s přístupem k pacientovi a to nejen ke mně ,ale i k ostatním.jen škoda ,že už v Area medice není.


ve všech směrech


Milý, ochotný, stále v dobré náladě, a k tomu ta jeho odbornost - no prostě profík každým coulem. Jsme pyšní, že takového odborníka máme v Uničově!! Díky, pane doktore!!


Profesionál každým coulem


V komentářích bylo snad již vše řečeno. Připojuji se k tomu, že pan doktor je profesionál a lékař s lidským přístupem. Chodím k panu doktorovi i s rodiči a má trpělivost i se starými lidmi, kteří přeci jen už nechápou rychle a je s nimi horší jednání než s dětmi. Umí je uklidnit a potešit, je vidět, že ho zdržení s nimi neobtěžuje.


Příjemný lékař ,, moc lidské vystupování a jednání asi v Uničově není podobný kolega ,,, S


Výborný lékař a chirurg.Doporučuji


Je to opravdu velmi příjemný a hodný doktor. Jeho přístup k dětem je úžasný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je v pořádku že je jedno žebro opravdu dost veliké (v oblasti pod podpažím a prsem), ostatní žebra moc hmatatelná nejsou, ale tohle jedno jo. Na zvětšeném žebru jsou také jakési zduření (pohyblivé ploché bulky), je to v pořádku? S pozdravem David, hezký den.

Kolega Tejnora má pravdu, tuto otázku nelze odpovĕdĕt mailem, protože není v otázce uvedeno, proč je žebro velké a zdá popisované bulky souvisí se žebrem, či s kůžì. Je tedy nutno vidét rentgen, eventuálné i postižené télo , aby bylo možno dát přesnou odpovéď

MUDr. Vladimír Hrabal

Dobrý den, mám otázku...14.6 jsem měl úraz při kterém jsem si zlomil zápěstí na více kousků a klíčni kost. Myslíte že je možnost že bych mohl 20.7 s kamarády na vodu? (kanoe). Klíční kost nemám v sadre ani zdrátovanou a tak... Mám jen ortézu (kruhy). Je pravděpodobnost že bych mohl jet, tudíž i pádlovat když budu opatrný? Děkuji.

Kolega Tejnora má pravdu, ale protože od úrazu to bude 5 týdnů, možná by bylo výhodné provést kontrolní rtg zápéstí a klíčku, zda je svalek dostatečný a pokud ano, pak by bylo možno velmi opatrnĕ pádlovatMUDr. Vladimír Hrabal

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.