Odborný lékař chirurgie
Nemocniční 5, Uničov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Takových doktorů by mělo být víc.Byla jsem se vším spokojená.Doporučuji každému.Je prostě jednička.

Nejlepší lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Odborník, vše vysvětlí a uklidní. Stále usměvavý a v dobré náladě. Výnikající přístup k pacientům. Kéž by bylo takových více.

Pan primář mě před rokem operoval žlučník v Area medice ve Valašském Mezíříčí.Byla jsem moc spokojená i s přístupem k pacientovi a to nejen ke mně ,ale i k ostatním.jen škoda ,že už v Area medice není.

ve všech směrech

Milý, ochotný, stále v dobré náladě, a k tomu ta jeho odbornost - no prostě profík každým coulem. Jsme pyšní, že takového odborníka máme v Uničově!! Díky, pane doktore!!

Profesionál každým coulem

V komentářích bylo snad již vše řečeno. Připojuji se k tomu, že pan doktor je profesionál a lékař s lidským přístupem. Chodím k panu doktorovi i s rodiči a má trpělivost i se starými lidmi, kteří přeci jen už nechápou rychle a je s nimi horší jednání než s dětmi. Umí je uklidnit a potešit, je vidět, že ho zdržení s nimi neobtěžuje.

Příjemný lékař ,, moc lidské vystupování a jednání asi v Uničově není podobný kolega ,,, S

Výborný lékař a chirurg.Doporučuji

Je to opravdu velmi příjemný a hodný doktor. Jeho přístup k dětem je úžasný.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je v pořádku že je jedno žebro opravdu dost veliké (v oblasti pod podpažím a prsem), ostatní žebra moc hmatatelná nejsou, ale tohle jedno jo. Na zvětšeném žebru jsou také jakési zduření (pohyblivé ploché bulky), je to v pořádku? S pozdravem David, hezký den.

Kolega Tejnora má pravdu, tuto otázku nelze odpovĕdĕt mailem, protože není v otázce uvedeno, proč je žebro velké a zdá popisované bulky souvisí se žebrem, či s kůžì. Je tedy nutno vidét rentgen, eventuálné i postižené télo , aby bylo možno dát přesnou odpovéď

MUDr. Vladimír Hrabal

Dobrý den, mám otázku...14.6 jsem měl úraz při kterém jsem si zlomil zápěstí na více kousků a klíčni kost. Myslíte že je možnost že bych mohl 20.7 s kamarády na vodu? (kanoe). Klíční kost nemám v sadre ani zdrátovanou a tak... Mám jen ortézu (kruhy). Je pravděpodobnost že bych mohl jet, tudíž i pádlovat když budu opatrný? Děkuji.

Kolega Tejnora má pravdu, ale protože od úrazu to bude 5 týdnů, možná by bylo výhodné provést kontrolní rtg zápéstí a klíčku, zda je svalek dostatečný a pokud ano, pak by bylo možno velmi opatrnĕ pádlovat

MUDr. Vladimír Hrabal