Dobrý den,mám dotaz už asi 2 měsíce mám občasný pocit cizího tělesa v krku. V jídle mi to nijak neva

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,mám dotaz už asi 2 měsíce mám občasný pocit cizího tělesa v krku. V jídle mi to nijak nevadí a v krku mě nebolí ani jiné potîže nemám. Pocit cizího tělesa v krku mám jenom obcčas,ne pořád. U doktora jsem zatím nebyla. Bojím se čím to může být?
Dobrý den,
tento pocit může být způsoben i blokádou hlavových kloubů a dystenzí horních žeber. Je ovšem na místě diferenciální diagnostika. To znamená, že byste se měla telefonicky spojit s obvodním lékařem a pokud ten uzná za vhodné fyzické vyšetření , bude dobře , pokud usoudí , že je to odkladná záležitost, tak zkuste podle internetu nahledat cvičení krční páteře a zkuste chvíli poctivě cvičit.