Dobry den, mam asi rok a pul velmi silne bolesti v zatylku (dle vysetreni asi neurologickeho puvodu). Lek na bolest nepomohl, proto mi bylo postupne presepsano nekolik leku na uklidneni, 2x antidepresiva a 1x antiepileptika, vse bez efektu na bolest, ovsem se zhorsenim stavu me emocni stranky. Byla mi doporucena psychoterapie. Nauci me terapeut nevnimat zachvat takove bolesti, ze se nemohu soustredit na nic jineho, tecou mi slzy bolesti a mohu jen cekat az to zase prejde? Koho byste mi doporucili? Dekuji.

Psychoterapeut
3 názor

Dobrý den, v první řadě bych Vám doporučila návštěvu dobrého neurologa, nenechat se odbýt, doporučuji třeba MUDr. Petra Rychlíka, pracuje právě i s propojením těla a duše. Cítíte-li, že je na Vaší cestě dobrá psychoterapie, pak si vyberte někoho, kdo s Vámi bude rezonovat, komu budete moci důvěřovat. Přeji ošetření bolesti, ať pramení odkudkoli a naplněný život. Srdečně, Markéta Řeřichová

Zveme vás na návštěvu: individuální psychoterapie - 1200 kč Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Specialisté na léčbu psychoterapie

Psycholog, Psychoterapeut
27 názor

Praha

Terapeut
24 názor

Brno

Psycholog, Psychoterapeut
6 názor

Brno

Máte dotazy?

Naši lékaři a specialisté odpověděli na 4 dotazů týkajících se psychoterapie
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.