Dobry den, mam 5 letou dceru a 11 mesicniho synka. Dcera nosi bryle a aby se ji ocicka zlepsila muse

3 Počet odpovědí:
Dobry den, mam 5 letou dceru a 11 mesicniho synka. Dcera nosi bryle a aby se ji ocicka zlepsila musela jed do lecebny zrakovych vad, jela tam na 6tydnu. Je polovina turnusu a dnes mi volala pani vychovatelka ze se jessinca uz nekolikrat v noci pocurala. Vim ze to je nejspis jen ze stresu ze je tak daleko a bez nas a ze ji je smutno, ale chtela jsem se optat zda po navratu z lecebny mam s dcerou vyhledat detskeho psychologa nebo to resit doma sama. Moc dekuji za odpoved.
Dobrý den,
psychologa bych hledal až kdyby se vám to nepodařilo podchytit doma. Pokud se to doma vůbec projeví.