Dobrý den, mám 20 měsíčního vnuka ,který po obědě spí max - 1hod. je vzteklý,neposlouchá,někdy si s

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám 20 měsíčního vnuka ,který po obědě spí max - 1hod. je vzteklý,neposlouchá,někdy si s dětmi hraje, někdy je mlátí, když
není po jeho, je paličatý a vzpurný. Snacha je z něj unavená .Může to být nějaká psych. nemoc? Nebo hyperaktivita? Anebo z toho vyroste? Co s ním budou dělat ve školce?
Děkuji
Dobrý den, je krásné, že jako babička to chcete řešit, nic méně tento problém, pokud je to vníman jako problém, by měla řešit maminka. To, že dítě nechce spát, neposlouchá není psychická nemoc, je to jen způsob projevů dítěte, kterého něco trápí, nebo je z něčeho nešťastné. Nejde o to, co s ním budou dělat ve školce, jde o to, co s tím budou dělat rodiče, aby zjistili příčinu problému a odstranili ho.